reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Rikor TV. Orion-Express przejmuje abonentów

dodano: 2014-10-10 09:43 | aktualizacja: 2014-10-10 10:17
autor: Rafał Olchowik | źródło: tele-satinfo.ru

Rikor TV Rosyjska platforma satelitarna Rikor TV (Rikor Smart TV) ogłosiła zakończenie swojej działalności. Oznacza to wyłączenie usług na satelicie INTELSAT 904 (60°E). Abonenci zostaną przeniesieni do Orion-Express, który działa na HORIZONS 2 (85°E). Strony w tej sprawie osiągnęły porozumienie i już w najbliższych dniach abonenci Rikor TV otrzymają konkretne propozycje. Cały proces ma się zakończyć do 1 listopada 2014 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Integrowanie klientów Rikor TV z usługami Orion-Express ma być prowadzone z wykorzystaniem systemu dostępu warunkowego Conax. Obaj operatorzy używają tego samego systemu. Orion-Express chce zaoferować nowym klientom dostęp do pakietu Bezlimitnyj.

Jak powiedział zastępca dyrektora generalnego Rikor TV, Siergiej Stawropolcew, przyczyną zakończenia satelitarnej usługi Rikor TV jest spowodowane odmową udzielenia licencji przez służbę Roskomnadzor. - W tej sytuacji najważniejsze jest dla nas zminimalizowanie niedogodności dla klientów, a przejście do Orion-Express w tym przypadku jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ abonenci nadal będą korzystać z tych samych odbiorników i kart dostępu, powiedział. Następnie dodał, że Rikor TV nadal będzie działać jako dostawca usług, ale tylko w zakresie Smart TV.

- Zrobimy wszystko, aby do platformy Orion-Express przeszło jak najwięcej abonentów Rikor TV, gdyż wystarczy tylko przestawić antenę. W tym temacie liczymy na wsparcie naszych instalatorów, dla których już teraz opracowywany jest dodatkowy program motywujący. Służby techniczne są w pełni gotowe wziąć na siebie dodatkowe obciążenie. Mamy nadzieję, że przejście na platformę Orion-Express będzie wygodne i opłacalne dla naszych nowych klientów, powiedział dyrektor ds. telekomunikacji Orion-Express, Kiriłł Machnowskij.

Po zakończeniu integracji, baza abonencka Orion-Express przekroczy 2,5 mln abonentów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...