reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 10/2014

dodano: 2014-10-10 17:58 | aktualizacja: 2014-10-11 10:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 10/2014 okładka SAT Kurier 10/2014
Raport z wystawy SAT KRAK 2014
Nowa oferta prepaid nc+ tnk
Zwycięzcy SAT Kurier Awards 2014
Podróże z anteną: Stany Zjednoczone
Terroryzm satelitarny


TESTY:
Golden Interstar HD CA Premium: Nowy satelitarny odbiornik HD PVR Ready z czytnikiem kart

NOWE PRODUKTY:
- Nowe modele anten SELFSAT
- Wzmacniacze dystrybucyjne Triax GPV 960
- Sapro: miernik Dreamsky + odbiornik HD-BOX
- 3 nowe odbiorniki firmy TechniSat
- Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe Triax

Listy kanałów:
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


SAT KURIER 10/2014 - październikowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Raport z wystawy SAT KRAK 2014
2 i 3 października 2014 roku były świętem wszystkich fanów techniki cyfrowej – zarówno telewizyjnej, jak i radiowej. W Krakowie po raz 10. (a więc jubileuszowo) odbyła się wystawa SAT KRAK 2014. Tym razem jako lokalizację wybrano Hotel Galaxy, gdzie można było oglądać nowości prezentowane na stoiskach poszczególnych firm i rozmawiać z przedstawicielami, pozyskując wiedzę na temat planowanych nowości, oraz uczestniczyć w konferencjach i dyskusjach panelowych. Sponsorem głównym wystawy była ASTRA.

- Zwycięzcy SAT Kurier Awards 2014
Poznaj zwycięzców plebiscytu na najlepsze produkty i usługi SAT Kurier Awards 2014! Nagrody przyznano w 15 kategoriach. Sponsorem Gali rozdania nagród SAT Kurier Awards 2014 była firma Eutelsat Polska.

- Raport z wystawy IBC 2014 w Amsterdamie
Wystawcy na IBC w Amsterdamie jak zwykle prezentują nowości dla telewizji i radia, które pojawią się dopiero za kilka lat i to bardziej od strony nadawcy niż widza/odbiorcy. Technologia telewizyjna idzie bardzo szybko do przodu, a widzowie już nie bardzo chcą inwestować pieniędzy w nowe tunery czy super telewizory, bo mimo zachwytów nad jakością ich ceny są niewspółmierne do tego, co się zyskuje...

- Raport z wystawy IFA 2014 w Berlinie
Kolejna edycja targów IFA w Berlinie minęła pod znakiem światowych premier wielu produktów. Impreza była okazją do zapoznania się z takimi globalnymi trendami, jak networking czy wearables. Odwiedzający mogli doświadczyć nowej jakości obrazu i dźwięku cyfrowych systemów telewizyjnych i hi-fi . IFA to także miejsce spotkań ekspertów z branży i okazja do przedyskutowania najważniejszych kwestii dotyczących stale zmieniającego się otoczenia branżowego.

- Terroryzm satelitarny
Umyślne zakłócanie sygnału z satelitów można nazywać mianem TERRORYZMU SATELITARNEGO. Ta nielegalna praktyka jest coraz częściej wykorzystywana. W ostatnich miesiącach pojawiały się doniesienia o tym, że ukraińskie władze mogą zacząć zagłuszać emisję satelitarną rosyjskich kanałów, które w kraju zostały zakazane decyzją Okręgowego Sądu Administracyjnego z Kijowa. Oczywiście nigdy do tego nie dojdzie. Rosyjskie kanały dla Europy są głównie nadawane z satelitów operatora Eutelsat Communications. Celowe tłumienie sygnału oznaczałoby międzynarodowy skandal, a rosyjskie satelity serii Express czy Yamal, z których teoretycznie także można odbierać bezpłatną telewizję z Rosji, na Ukrainie nie są popularne.

- Podróże z anteną: Stany Zjednoczone
Ameryka Północna to mało popularny kierunek wśród Polaków. Turystów z naszego kraju odstraszają ceny biletów lotniczych i bardzo niewiele ofert w biurach podróży. Poza tym do Stanów Zjednoczonych trzeba mieć wizę. Dla wielu naszych rodaków to stresujące i upokarzające. Czy trudno otrzymać wizę turystyczną? Nie ma z tym najmniejszych problemów. Zapraszamy do pierwszej części artykułu.

- Ultra HD - już wkrótce w Twoim domu!

- Nowa oferta prepaid na polskim rynku.
Wszystko o usłudze nc+ telewizja na kartę


- nc+: Nowe zabezpieczenia na kartach Nagravision
Dowiedz się co zmieni się 20.10.2014 w przypadku gdy masz kartę Seca (NMA) dla dawnej CYFRY+. Koniec ze splitterami i sharingiem?

Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 10/2014.

Następne wydanie SAT Kurier 11/2014 w pierwszej połowie listopada 2014 r.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magazyn SAT Kurier w 2014 roku będzie wydawany w cyklu miesięcznym z 10 wydaniami - tylko 89 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2014 (Polska) lub 55 euro w Europie. Wydania 1-2 i 7-8 zostaną połączone.

Zachęcamy do zamawiania prenumeraty SAT Kuriera w 2014 roku wraz z książką tematyczną pt. "ANTENY SATELITARNE"* - cena promocyjna 115 zł

Opłać abonament SAT Kuriera w 2014 - 10 wydań + książka - tylko 115 zł

lub zamów "VADEMECUM NTC. WSZYSTKO O DVB-T" + książka tematyczna "ANTENY SATELITARNE" w promocyjnej cenie 39 złZapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

-- www.solarkurier.pl - magazyn poświęcony zielonym technologiom a w szczególności technologiom solarnym

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres redakcja [at] satkurier.pl.

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...