reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-10 - 2023-12-11

Polska liga tenisa stołowego w Sportklubie

dodano: 2014-10-16 14:28 | aktualizacja: 2014-10-16 16:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Media Production Sp. z o.o.

SportKlub Od 21 października br. fani tenisa stołowego w Polsce będą mieli możliwość śledzenia rozgrywek Superligi na antenie stacji Sportklub. Telewizja pokaże wybrane spotkania z każdej kolejki. Współpraca ma na celu poszerzenie kanałów dotarcia do potencjalnych fanów tenisa stołowego oraz popularyzację stale zwiększającej swój poziom, czołowej ligi tenisa stołowego w Europie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wtorek, 21 października br. w pierwszej zrealizowanej transmisji zaprezentują się zawodnicy z Kolpinga Frac Jarosław i TTS Polonia Bytom - oba zespoły to brązowi medaliści poprzedniego sezonu. W składzie Jarosławiam mistrz Europy w grze podwójnej Wang Zeng Yi oraz dwóch Białorusinów Evgueni Chtchetinine i Vitaly Nekhvedovich. Po stronie Bytomia zagrają m.in. Tomas Konecny i Jakub Kosowski.

To pierwsza umowa o współpracy pomiędzy Wschodzący Białystok Superligą a stacją Sportklub.

- Mamy nadzieję, że duży zasięg jakim dysponuje stacja Sportklub w znaczący sposób przyczyni się do popularyzacji Superligi w Polsce - skomentował sfinalizowanie umów Dariusz Szumacher, prezes Polskiej Superligi Tenisa Stołowego. - Z pełną świadomością wspólnie zakładamy wzajemną promocję kalendarza transmisji w nadchodzącym sezonie oraz realizację projektów reklamowo-marketingowych, które zapewnią właściwe dotarcie do odbiorcy - dodaje.

Rozpoczęcie transmisji w Sporkklubie nie oznacza wycofania się Superligi z projektu transmisji internetowych, który realizowany jest z powodzeniem od trzech lat. Nadal fani będą mogli na żywo oglądać dwa mecze w tygodniu na superliga.com.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tenis


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...