reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanada i stawy - październik w Nat Geo Wild

dodano: 2014-10-19 16:39 | aktualizacja: 2014-10-19 19:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland

Nat Geo wild logo.JPG W październiku 2014 roku kanał Nat Geo Wild zaprasza swoich widzów na takie programy jak: „Zabójcza prędkość” (sezon 2.), „Staw na zamówienie” i „Kierunek Wild: Dzika Kanada”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2014 roku w Nat Geo Wild (Nat Geo Wild HD):

„Zabójcza prędkość” 2
emisja: w środy o 18:00

„Zabójcza prędkość” to trzyodcinkowa seria, która przez pryzmat cyfrowych animacji, pokazuje nieuchwytne gołym okiem sceny z życia zwierząt. Wykorzystując najnowocześniejszą technikę komputerową, prezentuje nam błyskawiczne akcje, których na co dzień nie jesteśmy w stanie zobaczyć bez użycia specjalistycznego sprzętu. Każdy z odcinków zanurzy nas w inny ekosystem, będący domem dla ogromnej liczby zwierzęcych zabójców, wykorzystujących swoją prędkość do polowania bądź obrony.

„Staw na zamówienie”
emisja: w piątki o 19:00

„Staw na zamówienie” to program, w którym niezwykle utalentowana czteroosobowa ekipa zmienia nudne i zaniedbane amerykańskie podwórka w prawdziwe cuda natury m.in. przy użyciu... wody. Budując zbiorniki wodne, wprowadzając dziką florę i faunę, dają nowe życie nawet najnudniejszym przestrzeniom miejskim. W kolejnych odcinkach nasza ekipa zaprojektuje m.in. niesamowitą instalację wodną w jednym z najstarszych ogrodów zoologicznych. Zobaczcie, jak  zmieniają otoczenie i życie Amerykanów, przywracając im kontakt z naturą.

„Kierunek Wild: Dzika Kanada”
emisja: od wtorku, 21 października 2014 roku o 18:00

„Kierunek Wild: Dzika Kanada” to przepięknie sfilmowana i mistrzowsko zmontowana seria, która w czterech odcinkach pokaże nam historię  podbiegunowej części Ameryki Północnej. W filmie wykorzystane zostały zapierające dech w piersiach zdjęcia lotnicze i zadziwiające ujęcia poklatkowe, które ożywiają akcję. Od wschodniego po zachodnie wybrzeże, od równin po puszcze, od rozległych trawiastych prerii po zimne i ogołocone z życia krajobrazy Arktyki. Sprawdźcie z nami gdzie bije serce prawdziwie dzikiej Kanady.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...