reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M. Higgins Clark i dr Quinn - październik w CBS Drama

dodano: 2014-10-19 17:32 | aktualizacja: 2014-10-19 19:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Drama W październiku 2014 roku widzowie CBS Drama mogą z wypiekami na twarzy oglądać filmy oparte na motywach powieści mistrzyni suspensu, Mary Higgins Clark. Na cykl „Kolekcja Mary Higgins Clark” stacja zaprasza w październikowe soboty, zawsze o godzinie 21:00. Na antenie stacji nie zabraknie także spotkań z ulubienicą widzów kanału CBS Drama - doktor Quinn.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2014 roku w CBS Drama:

„Kolekcja Mary Higgins Clark”:
„Pusta kołyska”
emisja: w niedzielę, 19 października 2014 roku o 19:00

Choć śmierć pacjentki w ciąży uznano za samobójstwo, prokurator Katie DeMaio (Angie Everhart, „Opowieści z krypty”) prowadzi własne śledztwo. Dowody prowadzą do szpitala w miasteczku Westlake, jednak wszyscy podejrzani także zostają zamordowani. Wkrótce DeMaio sama trafia do szpitala w charakterze jego pacjentki, a zakochany w pani prokurator lekarz sądowy odkrywa dziwne i niebezpieczne praktyki, do jakich tam dochodzi. Katie DeMaio z pewnością nie jest w tym szpitalu bezpieczna!

Alexandra Kamp w filmie „Zbrodnia z miłości”, foto: AMC Networks International


„Kolekcja Mary Higgins Clark”:
„Zbrodnia z miłości”
emisja: w sobotę, 25 października 2014 roku o 21:00 i w niedzielę, 26 października 2014 roku o 10:00 i 19:00

Kiedy Jules Dumay przeprowadza się z Francji, by otworzyć filię rodzinnej winiarni w słynnym kalifornijskim Napa Valley, ostatnią rzeczą, której się spodziewa, jest to, że będzie zamieszany w morderstwo. Razem ze swoja żoną, przebojową Amerykanką Fredericą (lub „Freddie”, jak woli być nazywana), Jules musi rozwiązać sprawę morderstwa. Inaczej oboje mogą stać się kolejnymi ofiarami psychopaty! W roli Freddie wystąpiła Cynthia Gibb, która za rolę w „Gypsy” otrzymała nominację do Złotego Globu.

„Doktor Quinn” 1
emisja: od poniedziałku do piątku o 20:00

Dr Quinn to western rodzinny, którego główna bohaterka grana przez Jane Seymour („Wojna i pamięć”, „Żyj i pozwól umrzeć”) jest lekarzem w stanie Colorado. Dr Quinn toczy nieustanną walkę z chorobami, bigoterią, seksizmem oraz poczuciem winy wynikającym z bycia pracującą matką. Pod koniec lat 60. XIX wieku dr Michaela „Mike” Quinn, kobieta o liberalnych poglądach i medycznym wykształceniu zdobytym w Bostonie, zjawia się w Colorado Springs. Tu trafia na mur tradycyjnej kultury i ponurej rzeczywistości, gdzie ludzie są tak surowi jak tamtejszy klimat. Michaelę różni od nich wszystko: od stylu ubierania się po akcent. Ale silna wola i upór pomogą pani doktor stawić wyzwanie Dzikiemu Zachodowi i znaleźć nowy dom na mapie miasteczka. W 1. sezonie dr Quinn bez chwili wahania podejmie walkę ze śmiertelną epidemią, która zagraża mieszkańcom i wprowadza chaos w ich życie. Podczas niesienia pomocy innym lekarka sama ulegnie zarażeniu. W kolejnych odcinkach lokalne zasoby wody zostaną zakażone rtęcią, a Michaela podejmie się szukania źródła problemu. Tymczasem, z okazji nadchodzących urodzin pani doktor, dzieci zabawią się w swatów (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...