reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV HD w UPC Polska

dodano: 2014-10-21 07:37 | aktualizacja: 2014-10-21 20:34
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: satkurier.pl

Fokus TV HD Oferta telewizji cyfrowej UPC Polska powiększyła się o kolejną stację w wysokiej rozdzielczości. Abonenci zyskali dostęp do debiutującego na rynku kanału Fokus TV HD. Kanał znalazł się w pakietach Start HD, Select Extra HD i Max Extra HD. Przypomnijmy, iż Fokus TV w standardowej rozdzielczości znajduje się w ofercie tego operatora od 28 kwietnia br., czyli od dnia startu stacji (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fokus TV to kanał edukacyjno-poznawczy. W ofercie stacji znajdziemy dokumenty, reportaże i programy poradnikowe. Nadawcą kanału jest spółka TV Spektrum (Grupa ZPR Media). Fokus TV nadaje od 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj). Jeszcze przed startem stacji nadawca nie wykluczał, że uruchomi także jego wersję HD (więcej tutaj).

Fokus TV HD w dekoderach Mediabox oraz u osób korzystających z modułów CAM MediaModuł CI+ znalazł się na pozycji 386., a wersję SD przesunięto na pozycję 857. Na dekoderach Kaon kanał Fokus TV HD jest na pozycji 312.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...