reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV HD debiutuje na rynku

dodano: 2014-10-21 11:07 | aktualizacja: 2014-10-21 20:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Fokus TV HD Grupa ZPR Media uruchomiła edukacyjno-poznawczy kanał Fokus TV w wysokiej rozdzielczości. Fokus TV HD jest pierwszą stacją w HD w portfolio tej spółki. Stacja pojawiła się w pakietach sieci UPC Polska (więcej tutaj). Kanał w standardowej rozdzielczości nadaje od 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj). W ofercie stacji znajdziemy dokumenty, reportaże i programy poradnikowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeszcze przed startem kanału Fokus TV nadawca nie wykluczał, że uruchomi także jego wersję HD (więcej tutaj).

- Dużą część materiałów pozyskujemy w HD, by być gotowym na emisję w tej jakości. W tej chwili skupiamy się jednak na starcie - powiedziała w kwietniu br. w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Ewa Lampart, prezes TV Spektrum (Grupa ZPR Media), nadawcy Fokus TV.

„Rosyjskie dziewczyny” w Fokus TV, foto: Grupa ZPR Media


Fokus TV w standardowej rozdzielczości można oglądać bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC, MUX 1), w niekodowanym przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E). Stacja znajduje się na listach platform satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV a także w pakietach sieci kablowych i IPTV. Kanał można także oglądać za pośrednictwem Internetu.

Dodajmy, iż nadawca planuje uruchomić w sieci kolejne kanały bazujące na marce Fokus TV, takie jak m.in. Fokus Historia, Fokus Geo i Fokus Investigation (więcej tutaj).

Obecnie Grupa ZPR Media ma następujące kanały telewizyjne w swoim portfolio - edukacyjno-poznawczy Fokus TV oraz muzyczne Eska TV i Polo TV, dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 1), w przekazie satelitarnym, kablowym i w sieci, Vox Music TV nadający w przekazie satelitarnym, kablowym, naziemnie (MUX-y lokalne) i w sieci, Polo TV US przeznaczony na rynek amerykański (więcej tutaj i tutaj), a także Wawa TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV i Vox Old's Cool TV (więcej tutaj), które są dostępne w sieci w serwisie EskaGO (więcej tutaj). Do Grupy ZPR Media należą ponadto również m.in.: stacje radiowe Eska, Eska Rock, Wawa, Vox FM, broker IDMnet, a także wydawca dziennika „Super Express”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...