reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Eska Rock odświeża logo

dodano: 2014-10-21 12:55 | aktualizacja: 2014-10-21 13:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Eska Rock logo od 21 października 2014 roku Radio Eska Rock (Grupa ZPR Media) odświeża logo i rozpoczyna proces wdrażania nowej identyfikacji wizualnej. Jak informuje nadawca, lifting logotypu radia Eska Rock ma na celu podkreślenie interaktywnego charakteru stacji. Bazuje na prostocie i czytelnym przekazie. Kształtem nawiązuje do ikon używanych w urządzeniach mobilnych. Kolorystyka i czcionka pozostaje jak w poprzednim logotypie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dotychczasowa wersja logo Eski Rock


Pomysłodawcą nowego logo jest Zbyszek Frączek, dyrektor programowy radia Eska Rock.

- Eska Rock na polskim rynku radiowym to zarówno bardzo silna marka, jak i popularny program radiowy, który wybiera coraz większa liczba fanów muzyki rockowej. Zmiana w logotypie Eski Rock nie jest zmianą rewolucyjną, ale raczej ewolucyjną. Wychodzimy naprzeciw rosnącemu znaczeniu Internetu jako kanału dystrybucji tradycyjnych programów radiowych, co potwierdza rosnąca z miesiąca na miesiąc liczba słuchaczy odbierających program Eski Rock poprzez stronę eskarock.pl, eskago.pl i aplikacje mobilne - mówi Zbyszek Frączek.

Eska Rock nadaje od grudnia 2013 roku tylko w Warszawie i na nowej częstotliwości; w pozostałych miejscach rozgłośnia została zastąpiona przez Vox FM (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 290 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790

Antena DAT HD BOSS 790 hiszpańskiej firmy Televes została specjalnie...

249 zł Więcej...
reklama