reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma nc+ z nagrodami SAT Kurier Awards 2014

dodano: 2014-10-21 18:03 | aktualizacja: 2014-10-21 20:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision

SAT Kurier Awards 2014 Platforma nc+ otrzymała nagrody SAT Kurier Awards 2014. Zwyciężyła ona w kategoriach „Najlepszy operator lub nadawca”, „Najlepszy dekoder dedykowany”, a także dostała wyróżnienie specjalne za ofertę usług prepaid. Jury konkursu wybierając platformę nc+ najlepszym operatorem, doceniło najszerszą ofertę sportową na rynku i mocną ofertę filmową, jak również nowoczesne usługi i stały rozwój oferty programowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz zwycięstwa w kategorii „Najlepszy operator lub nadawca”, platforma nc+ zdobyła wyróżnienie w kategorii „Najlepszy dekoder dedykowany” - został nim wybrany wifibox+. Za największe zalety Jury uznało jego bezobsługowość i prostotę w użytkowaniu, wsparcie multimedialnych usług dodatkowych operatora, a także fakt, że wifibox+ został zbudowany w oparciu o najnowsze i cenione rozwiązania sprzętowe. Dodatkowo spółka ITI Neovision, operator platformy nc+ została wyróżniona za ofertę pakietów telewizyjnych prepaid, w tym najnowszy produkt: nc+ telewizja na kartę.

Statuetki SAT Kurier Awards 2014 dla nc+, foto: ITI Neovision


Nagrody SAT Kurier Awards zostały wręczone na corocznej gali odbywającej się w ramach targów telewizji cyfrowej SAT KRAK 2014. Wyróżnienia otrzymały najlepsze produkty i usługi na rynku telewizyjnym, tradycyjnie przyznano także statuetki w kategoriach „Kanał tematyczny roku” i „Najlepszy operator lub nadawca”. Łącznie nominowano kilkadziesiąt firm i produktów w 15 kategoriach (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...