reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Sportive i TVN Fabuła - nowe kanały od Grupy TVN

dodano: 2014-10-22 10:27 | aktualizacja: 2014-10-22 20:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Presserwis/biznes.pl

tvn Grupa TVN chce uruchomić kolejne kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Sportive - dowiedział się „Presserwis". Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o przyznanie koncesji satelitarnych na obie stacje. Spółka nie podaje jednak żadnych szczegółów z tym związanych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W portfolio Grupy TVN są obecnie takie kanały jak: TVN, TVN7, ITVN (TVN International), TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style, NTL Radomsko, TTV i Telezakupy Mango 24. TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision (Grupa CANAL+  ma 51 proc. udziałów a Liberty Global, który jest także właścicielem sieci kablowej UPC Polska - 17 proc.), która jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce kanałów telewizyjnych, takich jak: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Family, CANAL+ Family 2, CANAL+ Sport, nSport+, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+ i Strefa Abonenta. ITI Neovision posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama