reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co w ofercie TVN Sportive?

dodano: 2014-10-28 16:29 | aktualizacja: 2014-10-29 14:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Newsweek Polska/forum.satkurier.pl (olis)/satkurier.pl

TVN24 Sport TVN 24 Sport Grupa TVN planuje poszerzyć portfolio swoich stacji o dwa nowe kanały - TVN Sportive i TVN Fabuła. Nadawca wystąpił już do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o przyznanie dla nich koncesji satelitarnych (więcej tutaj). Na temat samych stacji mało jednak wiemy. „Newsweek Polska” uchyla jednak rąbka tajemnicy i podaje, co widzowie znajdą w kanale TVN Sportive. Według tygodnika, na antenie stacji pojawią się niszowe sporty, jak wyścigi rowerów górskich.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenach Grupy TVN sport jest obecny głównie w serwisach informacyjnych (w TVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TTV, NTL Radomsko i TVN Turbo). Okazjonalnie w wybranych kanałach znajdziemy transmisje sportowe lub programy o sporcie (TVN, TVN Turbo, TTV).

TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision, która jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce takich kanałów jak m.in. nSport+, CANAL+ Sport, CANAL+ Family i CANAL+ Family 2, na antenach których widzowie znajdą szeroką gamę transmisji z różnych dyscyplin (w tym piłkę nożną, piłkę ręczną, żużel czy koszykówkę). ITI Neovision posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

59 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama