reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kobiety, które niosły śmierć” 7 w ID

dodano: 2014-10-29 19:09 | aktualizacja: 2014-10-29 20:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

ID HD Investigation Discovery nowe logo od 13.08.2014 Te kobiety to przebiegłe manipulatorki, które były w stanie zrobić wiele, by osiągnąć zamierzony cel. Chęć zemsty, zazdrość, pożądanie, a nawet zwykła ambicja stały się zapalnikiem do popełnienia ciężkich zbrodni. Już jesienią anteną ID po raz kolejny zawładną „Kobiety, które niosły śmierć”. Siódma odsłona cyklu odkryje przed widzami jeszcze więcej mrożących krew w żyłach historii o z pozoru słabszej płci, która okazała się być niewyobrażalnie przebiegła i bezwzględna. Premiera programu w sobotę, 15 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale ID.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdym z odcinków programu „Kobiety, które niosły śmierć” zaprezentowane zostaną sylwetki czterech kobiet, które zdolne były odebrać życie drugiemu człowiekowi, by przybliżyć się do upragnionego celu. Ich ofiarami padli członkowie rodziny, przyjaciele, współpracownicy, a czasem przypadkowe osoby.

W programie przedstawione zostaną fabularyzowane rekonstrukcje tych zdarzeń. Poznamy też motywy przestępczych działań, wysłuchamy relacji świadków oraz komentarzy śledczych.

W wędrówce po mrocznych zakamarkach umysłów kryminalistek towarzyszyć będzie nam była agentka FBI i specjalistka od tworzenia portretów psychologicznych - Candice DeLong, oraz patolog sądowy - doktor Janis Amatuzio.

Wśród niechlubnych bohaterek znajdzie się Marie. Gdy matka przedstawiła jej swojego nowego partnera, kobieta postawiła ultimatum: albo ona, albo kochanek. Okazało się, że miłość do mężczyzny jest silniejsza od miłości do córki. Czy Marie pogodzi się z wyborem matki? Co zrobi? Z pewnością jej reakcja zaskoczy wielu.

Kamery pokażą też historię żony, która podtruwała męża oraz chciwej dziewczyny próbującej pozbyć się kochanka. Z kolei kelnerka z przydrożnego baru popełni morderstwo podczas przypadkowego spotkania, a kochająca matka przygotuje dzieciom „ostatnią wieczerzę”. Jak rozegrały się te historie? Co stało za działaniami kryminalistek? Co wtedy myślały? Jak się zachowywały? Czy dręczyły ich wyrzuty sumienia?

„Kobiety, które niosły śmierć” - sezon 7., premiera w sobotę, 15 listopada 2014 roku o 22:00 w ID (ID HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...