reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Klub Winx” 6 w kanale PULS 2

dodano: 2014-10-30 15:51 | aktualizacja: 2014-10-30 16:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W środę, 5 listopada br. PULS 2 rozpocznie emisję premierowego, szóstego sezonu serialu animowanego „Klub Winx”, który opowiada o losach małej czarodziejki Bloom i jej koleżanek ze szkoły dla czarodziejek. Serial będzie emitowany codziennie, od poniedziałku do piątku, w ramach pasma „Junior TV” (godz. 7:00-19:00).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że posiada magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, gdy tylko pojawiają się kłopoty, dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.

W kolejnym, szóstym już sezonie animacji „Klub Winx” Trix powracają do wymiaru Magix i przejmują władzę nad Chmurną Wieżą. Zgodnie z rozkazami Trix, nowa czarodziejka o imieniu Selina, przywołuje legendarne stwory pochodzące z jej potężnej księgi - Legendarium. Nadciągające niebezpieczeństwo zmusza Winx do walki z legendarnymi stworami przy pomocy Sirenixa. Z powodu tajemniczej księgi - Legendarium, wszystkie wróżki z wyjątkiem Bloom, tracą swoje moce. Bloom jako przywódczyni grupy, oddaje każdej z wróżek część swojej mocy. Walka nie będzie łatwa. Winx będą musiały zamknąć księgę, zanim Trix osiągną swój cel, a Selina uwolni z niej złego czarownika.

Animacja „Klub Winx” jest emitowana w kanale PULS 2 w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (VIMN) (więcej tutaj).

„Klub Winx” - emisja od poniedziałku do piątku (od 5 listopada 2014 roku) o 12:20 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...