reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Przygody psa Balto” i „Barbie Mariposa”

dodano: 2014-10-31 18:20 | aktualizacja: 2014-11-01 06:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 - W okresie 1-7 listopada 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. W tygodniu na młodych widzów czekają pełnometrażowe animacje takie jak: „Przygody psa Balto”, „Dennis Rozrabiaka”, „20.000 mil podmorskiej żeglugi”, „Ratunku, jestem rybką!”, „Barbie Mariposa” czy „Barbie i podwodna tajemnica”. W tym tygodniu swoją premierę telewizyjną będzie miał szósty sezon serialu o małych wróżkach - „Klub Winx”. Oprócz tego wyemitujemy także serię animowaną „Bąbelkowy świat gupików” oraz przygody najszybszego jeża na świecie - „Sonic underground”. Fani seriali też nie będą zawiedzeni. Pokażemy m.in. trzymający w napięciu serial „Arrow”, serial opowiadający o słynnym gladiatorze „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret” oraz kultowe już przygody „Xeny: wojowniczej księżniczki” - informuje nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Propozycje kanału PULS 2 od 1 do 7 listopada 2014 roku:

Seriale:

„Xena: wojownicza księżniczka” - premiera
przygodowy, USA 2000, występują: Lucy Lawless, Renee O'Connor, John Schulian, Robert Tapert
emisja: od poniedziałku piątku o 6:00

Wojownicza księżniczka - Xena - to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał,  na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem... i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką - Gabrielle - stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom (więcej tutaj).

Lucy Lawless w serialu „Xena: wojownicza księżniczka”, foto: Telewizja Puls


„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson, Caity Lotz
emisja: w niedziele o 21:00

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście (więcej tutaj).

Caity Lotz i Stephen Amell w serialu „Arrow”, foto: archiwum


„Spartakus: Zemsta” („Spartacus - Season 2: Vengeance”) - premiera
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, występują: Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
emisja: w piątki o 23:30

Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii Spartakus: Zemsta. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus bedzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii... W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.

„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Megan Montaner w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


Dla dzieci i młodzieży:

„Przygody psa Balto” („Balto”) - premiera
animacja, USA 1995, reż. Simon Wells
emisja: sobota, 1 listopada 2014 roku o 10:35

Główny bohater animacji, o imieniu Balto, jest pół wilkiem i pół psem. Żyje na Alasce w gronie swych najwierniejszych przyjaciół - Borysa - rosyjskiej gęsi śnieżnej, dwóch niedźwiedzi polarnych Muka i Luka i przepięknej husky - Jenny. Mimo, że Balto jest inny, wszyscy jego towarzysze rozpoznali w nim to, z czego on sam nie zdaje sobie sprawy - niezwykle szlachetnego ducha. Pewnego dnia poważna epidemia dyfterytu zaczęła dziesiątkować dzieci w Nome. Atak burzy śnieżnej odciął miejscowość od świata uniemożliwiając przywóz leków. Zaprzęg psów wyrusza w podróż, przez srogą zamieć, aby przywieźć lekarstwa. Jednak psy zaginęły w mroźnej, bezkresnej dziczy. Teraz tylko Balto może odnaleźć zaprzęg i uratować dzieci.

„Dennis rozrabiaka” („Dennis the menace”)
animacja, USA 2002, reż. Patrick A. Ventura
emisja: poniedziałek, 3 listopada 2014 roku o 14:00

Dennis rozrabiaka - jest niesfornym, lecz... uroczym chłopcem. Przygody popularnego łobuziaka zobaczymy tym razem w niezwykłym filmie animowanym. Podczas rejsu statkiem, Dennis, Joey, Margaret i Ruff znajdują zahipnotyzowaną księżniczkę. Dwóch drobnych oszustów próbuje ukraść jej pierścień.

„20.000 mil podmorskiej żeglugi” („Movie Toons - 20,000 Leagues Under the Sea”)
animacja, USA 2004, reż. Scott Heming
emisja: wtorek, 4 listopada 2014 roku o 14:00

„20.000 mil podmorskiej żeglugi” to animacja oparta na kultowej powieści Juliusza Verne’a, opowiadająca o niezwykłych przygodach Kapitana Nemo i jego łodzi podwodnej – Nautils. Razem wybierają się  w niebezpieczną podróż wraz z grupą poszukiwaczy przygód. Wśród nich jest także młoda, waleczna kobieta, przebrana za mężczyznę.

„Ratunku, jestem rybką!” („Help! I’m a Fish”)
animacja, Dania, Irlandia, Niemcy 2000, reż. Elżbieta Jeżewska (reż. wersji polskiej), Michael Hegner, Stefan Fjeldmark
emisja: środa, 5 listopada 2014 roku o 14:00

Pewnego dnia trójka dzieci - Fly, Stella i Chuck - zostaje pod opieką ciotki. Kiedy ciotka zasypia, wymykają się na plażę, by powędkować. Tam, czeka na nich przygoda, której nigdy nie zapomną! Uda im się bowiem zajrzeć w głąb podwodnego świata oraz przeżyć niezapomniane chwile i na własnej skórze doświadczyć, jak to jest być... rybką.

„Barbie Mariposa”
animacja, USA 2007, reż. Conrad Helten
emisja: czwartek, 6 listopada 2014 roku o 14:00

Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w Skrzydłolandii. Pewnego dnia zła Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, bo dziewczyna potrafi czytać z gwiazd. Mariposa z przyjaciółmi opuszcza Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Po drodze cała trójka spotka nieznośne syrenki i potwora morskiego. W końcu, dzięki odwadze i dobroci serca odtrutka zostaje odnaleziona.

„Barbie i podwodna tajemnica” („Barbie in a mermaid tale”)
animacja, USA 2010, reż. Adam Wood, Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej)
emisja: piątek, 7 listopada 2014 roku o 14:00

Poznajcie Barbie jako mistrzynię surfingu z Malibu! Pewnego dnia, Barbie jako dziewczyna o imieniu Merliah, przypadkiem odkrywa, że nie jest zwyczajną nastolatką, ale baśniową syrenką. Razem ze swoim przyjacielem delfinem – Zumą – wyrusza w podwodną podróż, by uratować swoją matkę, która tak naprawdę jest królową podmorskiego świata Oceanii. Czy dzięki pomocy nowych przyjaciół Merliah pokona wszelkie przeciwności i uratuje królestwo oceanu i jego mieszkańców?

„Bąbelkowy świat gupików” („Bubble Guppies”)
animacja, USA, Kanada 2011,
emisja: poniedziałek-piątek o 9:20

„Bąbelkowy świat gupików - to opowieść o wielobarwnym podwodnym świecie gupików, gdzie wśród koralowców i morskich ogrodów żyje paczka przyjaciół: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona. Bohaterowie przeżywają różnorakie przygody i podróże. Uwielbiają się bawić, dlatego zachęcają małych widzów do swoich interaktywnych gier pełnych tańca i muzyki.

„Psi patrol” („Paw Patrol”)
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:00

Serial „Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom (więcej tutaj).

„Sonic Underground”
animacja, USA, Francja 1999, reż. Waldemar Modestowicz (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:35

 Najszybszy jeż na świecie - Sonic - żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą - Sonią - i bratem - Maniciem. Wiele lat temu ich matka - królowa Aleena - musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.

„Klub Winx” 6 - premiera
animacja,  2014
emisja: poniedziałek-piątek (od 5 listopada 2014 roku) o 12:20

Serial „Klub Winx" przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów (więcej tutaj).

„Myszka Miki i przyjaciele” - premiera
animacja
emisja: poniedziałek-piątek o 7:20 i 13:35

Kultowa animacja Disneya, której bohaterami są m.in. Myszka Miki, Kaczor Donald, Daisy i Goofy.

„Był sobie kosmos” („Once upon a time... Space”)
animacja, Francja 1982
emisja: poniedziałek-piątek o 15:15

Bohaterowie serialu zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną. Będziemy śledzić ich losy we Wszechświecie. Seria w łatwy, przystępny i często zabawny sposób przedstawia ciekawostki o kosmosie.

Dokumenty:

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w soboty o 14:00 i w niedziele o 19:30

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).

„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:30, w soboty o 12:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w poniedziałki o 19:30

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...