reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Zorro” i „Barbie i podwodna tajemnica 2”

dodano: 2014-11-07 17:18 | aktualizacja: 2014-11-07 21:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 - W okresie 8-14 listopada 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. W tygodniu na młodych widzów czekają pełnometrażowe animacje, zwłaszcza fanki lalki Barbie nie powinny być zawiedzione. PULS 2 pokaże m.in.: „Barbie Mariposa”, „Barbie przedstawia Calineczkę” i „Barbie i podwodna tajemnica 2” - informuje nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W tym tygodniu na ekrany powrócą lubiane przez widzów seriale animowane – „Lucky Luke” i „Wojownicze Żółwie Ninja”. Oprócz nich stacja wyemituje kolejne, premierowe odcinki seriali „Klub Winx” i „Bąbelkowy świat gupików”. Fani seriali też nie będą zawiedzeni. Pokażemy m.in. trzymający w napięciu serial „Arrow”, serial opowiadający o słynnym gladiatorze „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret”. Premierowo pojawi się także kultowy już serial Disneya, o przygodach Zorro - czytamy w komunikacie.

Propozycje kanału PULS 2 od 8 do 14 listopada 2014 roku:

Seriale:

„Zorro”
familijny, USA 1957, występują: Guy Williams, Gene Sheldon, Henry Calvin
emisja: od poniedziałku do piątku (od 10 listopada 2014 roku) o 19:00

Don Diego, po długiej nieobecności wraca do domu. Widząc niesprawiedliwość jaka spotyka mieszkańców jego stron rodzinnych ze strony skorumpowanych urzędników i zarządców prowincji, podejmuje samotną walkę z niesprawiedliwością i krzywdą. Aby walka ta była skuteczna musi pozostać nierozpoznany. Dlatego też walcząc, ukrywa się pod maską Zorro.

„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson, Caity Lotz
emisja: w niedziele o 21:00

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście (więcej tutaj).

„Spartakus: Zemsta” („Spartacus - Season 2: Vengeance”) - premiera
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, występują: Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
emisja: w piątki o 23:30

Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii Spartakus: Zemsta. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus bedzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii... W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.

Megan Montaner w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Dla dzieci i młodzieży:

„Barbie Mariposa”
animacja, USA 2007, reż. Conrad Helten
emisja: poniedziałek, 10 listopada 2014 roku o 13:55

Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w Skrzydłolandii. Pewnego dnia zła Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, bo dziewczyna potrafi czytać z gwiazd. Mariposa z przyjaciółmi opuszcza Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Po drodze cała trójka spotka nieznośne syrenki i potwora morskiego. W końcu, dzięki odwadze i dobroci serca odtrutka zostaje odnaleziona.

„Lucky Luke na Dzikim Zachodzie” („Go West Lucky Luke”)
animacja, Francja 2007, reż. Marek Robaczewski (reż. wersji polskiej), Olivier Jean Marie
emisja: wtorek, 11 listopada 2014 roku o 13:45

Nowy Jork, rok 1855. Grupa pionierów w ciągu 80 dni musi dotrzeć do Kalifornii, by osiedlić się na przyznanych im terenach. W podróży na Zachód pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie nie tylko Lucke'owi, ale i pionierom...

„Dyl Sowizdrzał” („Jester till”)
animacja, Niemcy, Belgia 2003, reż. Krzysztof Nawrot (reżyser wersji polskiej), Eberhard Junkersdorf
emisja: środa, 12 listopada 2014 roku o 13:45

Dyl Sowizdrzał, postać sympatycznego psotnika, będącego uosobieniem mądrości ludowej północnych Niemiec we wspaniałej animacji! Młody Dyl Sowizdrzał przyjeżdża do miasta by odwiedzić ukochanego dziadka, czarodzieja Markusa. Markus razem ze swym sowim asystentem Corneliusem gotuje miksturę szczęścia, którą Dyll ma rozdać mieszkańcom okolicy. Magiczny napój zostaje jednak skradziony przez odwiecznego wroga magika, a on sam znika bez śladu. Gdy Corneliusowi udaje się odnaleźć wnuka czarodzieja, obaj trafiają do magicznej Sali luster. Okazuje się, że mają tylko dwa dni na uratowanie czarodzieja...

„Barbie przedstawia Calineczkę” („Barbie presents Thumbelina”)
animacja, USA 2008, reż. Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej), Conrad Helten
emisja: czwartek, 13 listopada 2014 roku o 14:00

Poznaj Calineczkę, która mieszka w magicznym świecie, ukrytym gdzieś pośród dzikich kwiatów. Za sprawą rozkapryszonej dziewczynki Makeny, Calineczka i jej dwie przyjaciółki zostają przeniesione do miasta. Tam dowiadują się o planach budowy, która miałaby stanąć w miejscu, gdzie znajduje się ich magiczny dom. To oznacza, że ich piękna kraina zostałaby doszczętnie zniszczona. Calineczka postanawia udowodnić, że nawet tak mała osóbka jak ona może wpłynąć na bieg wydarzeń.

„Barbie i podwodna tajemnica 2” („Barbie in a mermaid tale 2”) - premiera
animacja, Kanada 2012, reż. Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej), William Lau
emisja: piątek, 14 listopada 2014 roku o 13:55

Mistrzyni surfingu - Merliah - od momentu, gdy dowiedziała się, że jest syrenką, wiedzie bajkowe życie.  I nic nie jest już takie jak dawniej...  Pewnego dnia udaje się do Australii na finały zawodów surfingowych. Ma szansę pokonać w nich swoją największą rywalkę - Kylie. W tym samym czasie, jej ciotka - Eris - chce podstępem przejąć tron podwodnej krainy. Merliah i jej morskie przyjaciółki wyruszają zatem do Oceanii, by ją powstrzymać...

„Wojownicze Żółwie Ninja” („Teenage Mutant Ninja Turtles”)
animacja, USA 2012, reż. Elżbieta Kopocińska (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek (od 11 listopada 2014 roku) o 9:00

Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter - zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni do roli bohaterów (więcej tutaj).

„Bąbelkowy świat gupików” („Bubble Guppies”)
animacja, USA, Kanada 2011,
emisja: poniedziałek-piątek o 9:20

„Bąbelkowy świat gupików - to opowieść o wielobarwnym podwodnym świecie gupików, gdzie wśród koralowców i morskich ogrodów żyje paczka przyjaciół: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona. Bohaterowie przeżywają różnorakie przygody i podróże. Uwielbiają się bawić, dlatego zachęcają małych widzów do swoich interaktywnych gier pełnych tańca i muzyki.

„Psi patrol” („Paw Patrol”)
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:00

Serial „Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom (więcej tutaj).

„Lucky Luke” („New adventures of Lucky Luke”)
animacja, Francja 2001, reż. Dorota Kawęcka (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek (od 13 listopada 2014 roku) o 10:35

Serial opowiada o przygodach słynnego kowboja - Lucky Luke’a, który podróżuje na swoim koniu Wesołku i ściga groźnych przestępców.

„Klub Winx” 6
animacja,  2014
emisja: poniedziałek-piątek o 12:20

Serial „Klub Winx" przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów (więcej tutaj).

„Myszka Miki i przyjaciele” - premiera
animacja
emisja: poniedziałek-piątek o 7:20 i 13:35

Kultowa animacja Disneya, której bohaterami są m.in. Myszka Miki, Kaczor Donald, Daisy i Goofy.

„Był sobie kosmos” („Once upon a time... Space”)
animacja, Francja 1982
emisja: poniedziałek-piątek o 15:15

Bohaterowie serialu zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną. Będziemy śledzić ich losy we Wszechświecie. Seria w łatwy, przystępny i często zabawny sposób przedstawia ciekawostki o kosmosie.

Dokumenty:

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w soboty o 14:00 i w niedziele o 19:30

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).
 
„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:30, w soboty o 12:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w poniedziałki o 19:30

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...