reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Lucky Luke” i „Barbie jako Roszpunka”

dodano: 2014-11-14 18:40 | aktualizacja: 2014-11-15 16:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 - W okresie 15-21 listopada 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. W tygodniu na młodych widzów czekają pełnometrażowe animacje, zwłaszcza fanki lalki Barbie nie powinny być zawiedzione. PULS 2 pokaże m.in.: „Barbie przedstawia Calineczkę”, „Barbie jako Roszpunka” oraz „Barbie i sekret wróżek”. W tym tygodniu stacja wyemituje kolejne, premierowe odcinki seriali „Klub Winx” i „Bąbelkowy świat gupików”. Fani seriali też nie będą zawiedzeni. Pokażemy m.in. trzymający w napięciu serial „Arrow”, serial opowiadający o słynnym gladiatorze „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret”. Premierowo pojawi się także kultowy już serial Disneya, o przygodach Zorro - zapowiada nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Propozycje kanału PULS 2 od 15 do 21 listopada 2014 roku:

Seriale:

„Zorro”
familijny, USA 1957, występują: Guy Williams, Gene Sheldon, Henry Calvin
emisja: od poniedziałku do piątku o 19:00

Don Diego, po długiej nieobecności wraca do domu. Widząc niesprawiedliwość jaka spotyka mieszkańców jego stron rodzinnych ze strony skorumpowanych urzędników i zarządców prowincji, podejmuje samotną walkę z niesprawiedliwością i krzywdą. Aby walka ta była skuteczna musi pozostać nierozpoznany. Dlatego też walcząc, ukrywa się pod maską Zorro.

„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson, Caity Lotz
emisja: w niedziele o 21:55

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście (więcej tutaj).

„Spartakus: Zemsta” („Spartacus - Season 2: Vengeance”) - premiera
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, występują: Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
emisja: w piątki o 23:30

Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii Spartakus: Zemsta. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus bedzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii... W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.

Alejandra Onieva w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Dla dzieci i młodzieży:
 
„Barbie przedstawia Calineczkę” („Barbie presents Thumbelina”)
animacja, USA 2008, reż. Agnieszka Zwolińska(reż. wersji polskiej), Conrad Helten
emisja: poniedziałek, 17 listopada 2014 roku o 13:55

Poznaj Calineczkę, która mieszka w magicznym świecie, ukrytym gdzieś pośród dzikich kwiatów. Za sprawą rozkapryszonej dziewczynki Makeny, Calineczka i jej dwie przyjaciółki zostają przeniesione do miasta. Tam dowiadują się o planach budowy, która miałaby stanąć w miejscu, gdzie znajduje się ich magiczny dom. To oznacza, że ich piękna kraina zostałaby doszczętnie zniszczona. Calineczka postanawia udowodnić, że nawet tak mała osóbka jak ona może wpłynąć na bieg wydarzeń.

„Porwanie w Tiutiurlistanie”
animacja, Polska 1986, reż. Franciszek Pyter, Zdzisław Kudła
emisja: wtorek, 18 listopada 2014 roku o 13:20

Królewna Wiolinka z Tiutiurlistanu zostaje porwana! Na pomoc królewnie ruszają: Kogut Kapral Marcin Pypeć, Lisica Chytraska i Kot Mysibrat Miauczura. Po wielu perypetiach szczęśliwie uwalniają Wiolinkę z rąk porywacza Cygana Nagniotka.  Niebawem jednak okazuje się, że królewna uległa tajemniczym czarom...

„Wielka podróż Bolka i Lolka”
animacja, Polska 1977, reż. Władysław Nehrebecki, Stanisław Dulz
emisja: środa, 19 listopada 2014 roku o 13:10

Bolek i Lolek wyruszają w podróż dookoła świata. Jeśli uda im się okrążyć glob w ciągu 80 dni, czeka ich nagroda, ustanowiona przez milionera - Phileasa Fogga. W zdobyciu 20 000 funtów w złocie, chce przeszkodzić chłopcom sługa spadkobiercy Fogga, Jeremiasz. Próba porwania Bolka i Lolka, czy nawet zamach na ich życie, nie udają się. Mali wędrowcy wyruszają w podróż pełną przygód, a Jeremiaszowi nie pozostaje nic innego, jak udać się ich tropem.

„Barbie jako Roszpunka” („Barbie As Rapunzel”)
animacja, USA 2002, reż. Owen Hurley
emisja: czwartek, 20 listopada 2014 roku o 13:45

Dawno, dawno temu żyła sobie utalentowana artystycznie, prześliczna księżniczka imieniem Roszpunka. Miała ona najpiękniejsze i najbardziej promienne włosy, jakie ktoś kiedykolwiek widział. Niestety Roszpunka została uwięziona w wieży przez złą i zazdrosną czarownicę, której musi służyć. Pewnego dnia piękna księżniczka odkrywa, że dzięki czarodziejskiemu pędzelkowi, którym maluje obrazy, może wyruszyć w magiczną podróż ku miłości i wolności...

„Barbie i sekret wróżek” („Barbie a fairy secret”)
animacja, USA 2011, reż. Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej), Terry Klassen, William Lau
emisja: piątek, 21 listopada 2014 roku o 13:55

Pewnego dnia dwie przyjaciółki Barbie odkrywają przed nią swój sekret: obie są wróżkami!  W tym samym czasie Ken zostaje porwany przez kilka wróżek do ich magicznej krainy. Barbie i jej konkurentka - Raquella - wyruszają zatem w emocjonującą podróż pełną przygód, by sprowadzić Kena z powrotem do ich świata.

„Wojownicze Żółwie Ninja” („Teenage Mutant Ninja Turtles”)
animacja, USA 2012, reż. Elżbieta Kopocińska (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 9:00

Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter - zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni do roli bohaterów (więcej tutaj).

„Bąbelkowy świat gupików” („Bubble Guppies”)
animacja, USA, Kanada 2011,
emisja: poniedziałek-piątek o 9:20

„Bąbelkowy świat gupików - to opowieść o wielobarwnym podwodnym świecie gupików, gdzie wśród koralowców i morskich ogrodów żyje paczka przyjaciół: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona. Bohaterowie przeżywają różnorakie przygody i podróże. Uwielbiają się bawić, dlatego zachęcają małych widzów do swoich interaktywnych gier pełnych tańca i muzyki.

„Psi patrol” („Paw Patrol”)
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:00

Serial „Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom (więcej tutaj).

„Lucky Luke” („New adventures of Lucky Luke”)
animacja, Francja 2001, reż. Dorota Kawęcka (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:35

Serial opowiada o przygodach słynnego kowboja - Lucky Luke’a, który podróżuje na swoim koniu Wesołku i ściga groźnych przestępców.

„Klub Winx” 6
animacja,  2014
emisja: poniedziałek-piątek o 12:10

Serial „Klub Winx" przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów (więcej tutaj).

„Myszka Miki i przyjaciele” - premiera
animacja
emisja: poniedziałek-piątek o 7:20

Kultowa animacja Disneya, której bohaterami są m.in. Myszka Miki, Kaczor Donald, Daisy i Goofy.
 
„Był sobie kosmos” („Once upon a time... Space”)
animacja, Francja 1982
emisja: poniedziałek-piątek o 15:15

Bohaterowie serialu zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną. Będziemy śledzić ich losy we Wszechświecie. Seria w łatwy, przystępny i często zabawny sposób przedstawia ciekawostki o kosmosie.

Dokumenty:

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w soboty o 14:00 i w niedziele o 19:30

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).

„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:30, w soboty o 12:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w poniedziałki o 19:30

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...