reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agora planuje kolejne kanały telewizyjne

dodano: 2014-11-15 13:33 | aktualizacja: 2014-11-15 16:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: rpkom.pl/satkurier.pl

Agora Grupa Agora chce powiększyć swoje telewizyjne portfolio. Po szykującej się do startu kulturalno-rozrywkowej stacji TV Zone (więcej tutaj), telewizji kontentowo-reklamowej CityINFOtv i kanale Stopklatka TV (Stopklatka TV HD), który jest wspólnym projektem Agory i Kino Polska TV, spółka planuje kolejne stacje. Mogłyby one trafić do ósmego multipleksu (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). - Z satysfakcją odnotowaliśmy zmianę stanowiska KRRiT, bo wierzymy, że jest jeszcze na rynku miejsce na nowe naziemne kanały, a my możemy mieć atrakcyjne pomysły w tym zakresie. Jesteśmy zainteresowani rozwijaniem się w tym kierunku, ale na razie nie znamy nawet warunków konkursu na nowe stacje, bo jeszcze ich nie ma. Przeanalizujemy je, kiedy się pojawią - powiedział cytowany przez serwis rpkom.pl Bartosz Hojka, prezes Agory.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż według ostatnich propozycji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT), w MUX 8 mają znaleźć się zarówno kanały TVP jak i nadawców komercyjnych (więcej tutaj). Agora jest jednym z kilkunastu podmiotów, które wyrażają zainteresowanie ósmym multipleksem (więcej tutaj).

Beata Sadowska w programie „Prywatna historia kina” w Stopklatce TV, foto: Stopklatka


Agora jest m.in. wydawcą dzienników „Gazeta Wyborcza”, „Metro”, czasopism „Wysokie Obcasy Extra”, „Magnolia”, „Avanti”, „Logo”, „Świat motocykli” czy „Dziecko”, nadawcą stacji radiowych Tok FM, Złote Przeboje, Rock Radio, telewizji kontentowo-reklamowej CityINFOtv, wydawcą różnych serwisów internetowych. Do grupy należą także udziały w spółce AMS zajmującej się reklamą zewnętrzną. Agora, wraz z Kino Polska TV, jest też udziałowcem w spółce będącej nadawcą kanału Stopklatka TV, który dostępny jest w przekazie satelitarnym, kablowym i bezpłatnie, w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 1) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...
reklama