reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: Konkurs dla fanów serialu „Klub Winx” [wideo]

dodano: 2014-11-20 13:50 | aktualizacja: 2014-11-20 14:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W kanale PULS 2 trwa konkurs związany z animacją „Klub Winx”. Fani kultowych wróżek mogą wygrać tygodniowy rejs statkiem po Morzu Śródziemnym i nagrody związane z serialem. Od 5 listopada br. PULS 2 emituje premierowy, szósty sezon tej animacji (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Konkurs „Wakacje z Winx” jest skierowany do fanów animacji „Klub Winx” emitowanej w kanale PULS 2. Aby wziąć w nim udział, uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane z serialem. Nagrodą główną jest tygodniowy rejs statkiem po Morzu Śródziemnym dla czteroosobowej rodziny. Dodatkowo rozdanych zostanie 20 zestawów nagród, w skład w których wchodzą puzzle, klocki, gazeta i DVD z wróżkami Winx oraz 50 zaproszeń na Bal Winx, który odbędzie się 13 grudnia br. w Warszawie. Nagrody zostały ufundowane przez partnerów konkursu: Rainbow, Trefl, Cobi, Media Serwis Zawada, European Licensing Company oraz MSC Cruises. Konkurs otrzymał wsparcie w postaci spotu emitowanego na antenie PULS 2, natomiast wszystkie szczegóły konkursu oraz zadanie konkursowe można poznać na specjalne stronie internetowej (przejdź na stronę). Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 grudnia 2014 roku.

PULS 2: „Klub Winx” - konkurs - zapowiedź:Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. W kolejnym, szóstym już sezonie animacji „Klub Winx” Trix powracają do wymiaru Magix i przejmują władzę nad Chmurną Wieżą. Zgodnie z rozkazami Trix, nowa czarodziejka o imieniu Selina, przywołuje legendarne stwory pochodzące z jej potężnej księgi -Legendarium. Nadciągające niebezpieczeństwo zmusza Winx do walki z legendarnymi stworami przy pomocy Sirenixa.

„Klub Winx” - sezon 6., emisja od poniedziałku do piątku o 12:20 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...