reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery HD Showcase w nowej odsłonie

dodano: 2014-11-27 12:42 | aktualizacja: 2014-12-01 13:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews/satkurier.pl

Discovery Showcase HD W poniedziałek, 1 grudnia 2014 roku Discovery Networks zaprezentuje w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce kanał Discovery HD Showcase w nowej odsłonie. Stacja pod nową nazwą Discovery Showcase HD zyska nowe logo, odświeżoną oprawę antenową i wzbogacona zostanie także jego ramówka. Nacisk w nowym kanale będzie stawiany przede wszystkim na pokazywanie najlepszych treści z portfolio Discovery Networks. Wszystkie programy będą dostępne w formacie HD. Będą to treści z Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, a także z TLC, ID i ID Xtra.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Unai Iparragirre, dyrektor ds. rynków wschodzących w Discovery Networks EMEA, powiedział: - Jestem przekonany, że widzowie z apetytem na zróżnicowane, wysokiej jakości programy i pasją dla niezrównanej jakości obrazu i dźwięku, znajdą to wszystko w nowym Discovery Showcase HD. Oglądając go, widzowie nie tylko poczują dreszczyk emocji z Discovery Channel, inspirujący i fascynujący świat z Animal Planet i ciekawość świata z Discovery Science. Teraz będą oni czerpać rozrywkę również z  opowieści wziętych z życia z TLC, i przyjrzą się bliżej skandalicznym tajemnicom ID i ID Xtra. Wszystko w znakomitym HD.

Nowa odsłona Discovery Showcase HD pomoże widzom rozpoznać, skąd dany program pochodzi, czy to z Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, TLC, ID, czy ID Xtra, czy z kolei jest to program nadawany wyłącznie w Discovery Showcase HD. Wśród nowości programowych znajdą się „Alaska Monsters”, „Cold River Cash”, „Beasts of the Bayou” o „Billy Bob's Gags to Riches”.

Discovery Networks oferuje w regionie EMEA następujące kanały: Animal Planet HD, Animal Planet, Discovery Channel, TLC, Discovery World, Discovery Turbo Xtra, Discovery Travel&Living, Discovery Science, Discovery Historia, Investigation Discovery (ID), Real Time, DMAX, Discovery HD Showcase, Discovery Max.

W Europie kanał Discovery HD Showcase pierwotnie nazywał się Discovery HD. Do rebrandingu na Discovery HD Showcase doszło w 2010 roku. Następnie, w styczniu 2013 roku stacja została podmieniona na wielu europejskich rynkach, w tym w Polsce, na kanał Discovery Channel HD (więcej tutaj). Od 1 grudnia 2014 roku Discovery HD Showcase, niedostępny w Polsce, będzie nazywał się Discovery Showcase HD.

Dosył kanału Discovery HD Showcase Europe jest prowadzony przez satelitę Thor 6 (0,8°W) na częstotliwości 12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6, DVB-S2/8PSK. Jest to dosył dla operatorów sieci kablowych i platform satelitarnych w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

Aktualizacja:

Oficjalny komentarz Discovery Communications:

- Relaunch kanału Discovery Showcase HD w regionie CEEMEA dotyczy wyłącznie wybranych rynków, na których stacja jest obecna w ofercie nadawcy. W Polsce portfolio Discovery Networks obejmuje obecnie 16 płatnych kanałów: Discovery Channel, Discovery Channel HD, TLC, TLC HD, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Historia, ID, ID HD, Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, Discovery Turbo Xtra HD, Eurosport, Eurosport HD, Eurosport 2, Eurosport 2 HD. Nadawca nie planuje powrotu do Polski marki Discovery Showcase HD, która 1 lutego 2013 roku została zastąpiona przez Discovery Channel HD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z10

Odtwarzacz Android TV Box 7.1 / OpenWRT(funkcja NAS). CPU Realtek...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama