reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza „Racja stanu” w TVP Polonia

dodano: 2014-11-28 16:44 | aktualizacja: 2014-11-28 19:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Centrum Informacji TVP

TVP Polonia TV Polonia Minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna to specjalny gość pierwszego wydania nowego magazynu publicystycznego „Racja stanu” w TVP Polonia. W programie tym Agata Konarska i jej goście będą dyskutować o konsekwencjach polskich wydarzeń społeczno-gospodarczych i politycznych we wtorek, 2 grudnia o godz. 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rozmowie z ministrem Schetyną mowa będzie o działaniach MSZ skierowanych do i dla Polaków mieszkających poza granicami kraju, magazyn zajmie się też wyjaśnieniem, o co chodzi w stosunkach zagranicznych, jaka jest pozycja Polski w świecie czy - na czym polega dyplomacja.

- Chcemy zaprezentować szerokie spektrum spraw, jakie wiążą się z realizowaniem polskiej racji stanu - mówi dyrektor TVP Polonia, Łukasz Kardas. - Będziemy rozmawiać nie tylko z dyplomatami innych państw, ale także ze zwykłymi ludźmi. Pragniemy dowiedzieć się, jak jesteśmy postrzegani w świecie, ponieważ nie zawsze nasze wyobrażenia pokrywają się z odbiorem zewnętrznym. Takie spojrzenie z daleka może być ciekawą konfrontacją z naszym mniemaniem.
 
„Racja stanu” we wtorek, 2 grudnia o godzinie 22:45, środę o 4:55 i 22:40 oraz niedzielę o 15:15 i 23:55 tylko w TVP Polonia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

700 zł Więcej...
reklama