reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza „Racja stanu” w TVP Polonia

dodano: 2014-11-28 16:44 | aktualizacja: 2014-11-28 19:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Centrum Informacji TVP

TVP Polonia TV Polonia Minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna to specjalny gość pierwszego wydania nowego magazynu publicystycznego „Racja stanu” w TVP Polonia. W programie tym Agata Konarska i jej goście będą dyskutować o konsekwencjach polskich wydarzeń społeczno-gospodarczych i politycznych we wtorek, 2 grudnia o godz. 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rozmowie z ministrem Schetyną mowa będzie o działaniach MSZ skierowanych do i dla Polaków mieszkających poza granicami kraju, magazyn zajmie się też wyjaśnieniem, o co chodzi w stosunkach zagranicznych, jaka jest pozycja Polski w świecie czy - na czym polega dyplomacja.

- Chcemy zaprezentować szerokie spektrum spraw, jakie wiążą się z realizowaniem polskiej racji stanu - mówi dyrektor TVP Polonia, Łukasz Kardas. - Będziemy rozmawiać nie tylko z dyplomatami innych państw, ale także ze zwykłymi ludźmi. Pragniemy dowiedzieć się, jak jesteśmy postrzegani w świecie, ponieważ nie zawsze nasze wyobrażenia pokrywają się z odbiorem zewnętrznym. Takie spojrzenie z daleka może być ciekawą konfrontacją z naszym mniemaniem.
 
„Racja stanu” we wtorek, 2 grudnia o godzinie 22:45, środę o 4:55 i 22:40 oraz niedzielę o 15:15 i 23:55 tylko w TVP Polonia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw: DigiDish45 grafit + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze grafitowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Antena podświetlana renomowanej, duńskiej firmy Triax o wymiarach 85 x...

149 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama