reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza „Racja stanu” w TVP Polonia

dodano: 2014-11-28 16:44 | aktualizacja: 2014-11-28 19:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Centrum Informacji TVP

TVP Polonia TV Polonia Minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna to specjalny gość pierwszego wydania nowego magazynu publicystycznego „Racja stanu” w TVP Polonia. W programie tym Agata Konarska i jej goście będą dyskutować o konsekwencjach polskich wydarzeń społeczno-gospodarczych i politycznych we wtorek, 2 grudnia o godz. 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rozmowie z ministrem Schetyną mowa będzie o działaniach MSZ skierowanych do i dla Polaków mieszkających poza granicami kraju, magazyn zajmie się też wyjaśnieniem, o co chodzi w stosunkach zagranicznych, jaka jest pozycja Polski w świecie czy - na czym polega dyplomacja.

- Chcemy zaprezentować szerokie spektrum spraw, jakie wiążą się z realizowaniem polskiej racji stanu - mówi dyrektor TVP Polonia, Łukasz Kardas. - Będziemy rozmawiać nie tylko z dyplomatami innych państw, ale także ze zwykłymi ludźmi. Pragniemy dowiedzieć się, jak jesteśmy postrzegani w świecie, ponieważ nie zawsze nasze wyobrażenia pokrywają się z odbiorem zewnętrznym. Takie spojrzenie z daleka może być ciekawą konfrontacją z naszym mniemaniem.
 
„Racja stanu” we wtorek, 2 grudnia o godzinie 22:45, środę o 4:55 i 22:40 oraz niedzielę o 15:15 i 23:55 tylko w TVP Polonia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...
reklama