reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska - nowa telewizja bez reklam

dodano: 2014-11-30 11:09 | aktualizacja: 2015-04-16 17:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Trinity Broadcasting Network Polska/forum.satkurier.pl (Poland)/satkurier.pl

TBN Polska Trinity Broadcasting Network Wejście na polski rynek zapowiada Trinity Broadcasting Network. Według nadawcy, 29 października br. powołano oficjalnie telewizję TBN Polska. Ma to być familijny kanał o chrześcijańskich wartościach. - Dobry film, super muzyka, solidny dokument - każdy znajdzie coś dla siebie - czytamy w opisie. Stacja nie będzie emitować reklam.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właścicielem TBN Polska jest fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z Gdańska. Według Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) istnieje ona formalnie od 18 listopada br. Prezesem jej zarządu jest Krzysztof Dominik Rompa, który stoi na czele Kościoła Chrześcijańskiego Słowo Wiary w Polsce, a członkiem jest Matthew Wendell Crouch, prezydent Trinity Broadcasting Network.

Fundacja podaje bardzo szeroki przedmiot swojej działalności - od wynajmu samochodów po realizację projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. W wykazie są także zadania związane z mediami, jak wydawanie gazet oraz nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych, czy telekomunikacją.

Cele działania organizacji to: po pierwsze tworzenie, zakładanie i wspieranie wszechstronnego rozwoju niepublicznych mediów chrześcijańskich i społecznych, a zwłaszcza działalności informacyjnej i promocyjnej na rzecz rozwoju chrześcijańskiej kultury medialnej; po drugie - wspieranie i szerzenie oświaty ewangelicznej w Polsce i poza jej granicami; po trzecie - podnoszenie kwalifikacji pracowników mediów chrześcijańskich i społecznych; po czwarte - szerzenie oświaty chrześcijańskiej i społecznej.

Jak czytamy na stronie internetowej TBN Polska, Trinity Broadcasting Network (TBN) to międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Siedzibą TBN jest miasto Costa Mesa, California w USA. TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych. TBN jest również właścicielem kanałów: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i Juce TV. Założycielem TBN był Paul Crouch (zmarł w 2013 roku). Sieć TBN w 2013 celebrowała 40. rocznicę powstania. TBN dziś to już 28 kanałów telewizyjnych, które tworzą sieć Trinity Broadcasting Family of Networks.

Kiedy TBN Polska wystartuje? Według informacji ze strony internetowej, od 1 marca 2015 roku pojawi się codzienne, dwugodzinne pasmo w języku polskim w ramach kanału TBN Europe, natomiast 16 listopada 2015 roku ruszy całodobowa telewizja TBN Polska. Zdjęcie na profilu na Facebooku informuje natomiast, iż start ma nastąpić w 2014 roku.

Na stronie internetowej kanału znajdziemy już pierwsze programy a także filmik promujący stację. Telewizja jest również obecna w mediach społecznościowych. Nadawca ogłosił także właśnie, iż poszukuje wolontariuszy z Polski, którzy chcą pomóc przy tworzeniu telewizji. Poszukiwane są również osoby, które wesprą projekt finansowo - jak czytamy na stronie stacji „TBN Polska  jest telewizją społeczną. Produkcje i działalność są możliwe tylko dzięki ofiarności darczyńców. Zapraszamy ciebie do dołączenia do naszego grona”.

Profil TBN Polska na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/tbnpolska

Strona internetowa TBN Polska:
http://tbnpolska.pl/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...