reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Na CeBIT Nokia pokazała nowe odbiorniki cyfrowe

dodano: 2002-04-27 04:06 | aktualizacja: 2002-04-27 04:06
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Na tegorocznych targach CeBIT, skandynawska firma pokazała dwa nowe cyfrowe odbiorniki do użytku domowego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
21 marca 2001 w przeddzień otwarcia stoiska na targach generalny dyrektor Nokia Home Communications ds sprzedaży Pekka Kuusela powiedział: "Nokia jest przekonana o wciąż zwiększających się możliwościach na rynku cyfrowych odbiorników satelitarnych w Europie i Bliskim Wschodzie. Nasze wizjonerskie produkty przewodzą rozwojowi na rynku i wychodzą naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom klienta staramy się, aby były one łatwe w użyciu, współdziałały z innymi domowymi urządzeniami".

Nokia Mediamaster 9902 S Personal Active Disc, to wysokiej klasy cyfrowy odbiornik satelitarny z wbudowanym twardym dyskiem, który spełnia rolę osobistej nagrywarki Video. Użytkownik ma możliwość włączenia pauzy stop klatki, nagrywania i odtwarzania na żywo programy po pauzie jak również programowania godziny i czasu nagrywania. W odbiorniku wbudowany jest modem do interaktywnych serwisów.

Nokia Mediamaster 9902 S jest odbiornikiem dającym użytkownikowi większą kontrolę nad tym co on chce oglądać i kiedy. Daje to szczególnie duże możliwości dla miłośników sportu i dobrych filmów. Na Osobistym Aktywnym Dysku (Personal Active Disc) o pojemności 40 GB można nagrywać i przechowywać do 15 godzin wysokiej jakości cyfrowego Audio i Video. Urządzenie odbiera wszystkie nie kodowane kanały telewizyjne i radiowe. W przyszłości zostanie wbudowany interfejs do Open TV EN1 i Viaccess CAM oraz kieszenie na moduły dostępu warunkowego. Odbiornik jest już dostępny w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Nokia Mediamaster 9650 S posiada dwie kieszenie na moduły dostępu warunkowego co jest następnym krokiem w dziedzinie rozwoju cyfrowych odbiorników satelitarnych. Daje to możliwość nie tylko oglądania kanałów wolnych, ale również kodowanych. Odbiornik jest już dostępny w Europie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...