reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał H2 w nc+. W jakim pakiecie? [wideo]

dodano: 2014-12-01 18:33 | aktualizacja: 2014-12-01 20:55
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/nc+/forum.satkurier.pl

H2 H 2 W najnowszej ulotce promocyjnej platformy satelitarnej nc+ pojawiło się logo nowego kanału H2. Przypomnijmy, że według oficjalnych informacji podawanych przez nadawcę A+E Networks, kanał H2 miał wystartować 29 października 2014 roku (więcej tutaj). Jednak ostatecznie zdecydowano o przełożeniu startu na listopad br. (więcej tutaj). Rzeczywiście 12 listopada br. uruchomiono dysył kanału H2 w jakości HD na satelicie Thor 5 (0,8°W) dla krajów skandynawskich i Polski (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zgłaszają użytkownicy forum.satkurier.pl, testy kanału H2 można było podejrzeć w sieci Multimedia Polska. W Internecie można znaleźć też filmik z H2 nagrany 12 listopada br. (czyli w dniu startu tego kanału) z polską ścieżką dźwiękową.Jak wynika z najnowszej ulotki platformy nc+, kanał H2 w jakości HD będzie „dostępny wkrótce” w ramach opcji dodatkowej History HD (razem z kanałem History HD) w cenie 2,99 zł/miesiąc. Aktualnie opcja History HD z jednym kanałem kosztuje 1,99 zł/miesiąc.

Fragment najnowszej ulotki platformy nc+:


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...