reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza Lifetime - co w ofercie?

dodano: 2014-12-03 11:39 | aktualizacja: 2014-12-03 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

Lifetime 3 grudnia br. rusza w Polsce nowy kanał rozrywkowy dla kobiet (więcej tutaj). Lifetime nadaje w ponad 100 krajach na świecie i dociera do ponad 150 milionów domów. Jak informuje nadawca, strategia programowa kanału Lifetime opiera się na trzech głównych filarach. W skład oferty wchodzą nagradzane seriale, kilkadziesiąt wysokiej jakości filmów fabularnych rocznie (tzw. „Lifetime Original Movies”) oraz rozrywkowe produkcje dokumentalne. Z Lifetime pracują najbardziej znani hollywoodzcy reżyserzy i aktorzy, realizując swoje autorskie projekty zarówno przed obiektywem, jak i za kamerą.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2014 roku w Lifetime (Lifetime HD):

„Lifetime Original Movies”:
„Liz i Dick”
emisja: czwartek, 4 grudnia 2014 roku o 21:00

Film dokumentuje wzloty oraz upadki burzliwego związku Elizabeth Taylor (Lindsay Lohan) i Richarda Burtona (Grant Bowler). Przez niemal ćwierć wieku byli najsłynniejszą hollywodzką parą. Ich związek nazywany „małżeństwem stulecia" był swego czasu najczęściej opisywanym i komentowanym romansem. Światowe media śledziły namiętną relację Taylor i Burtona od momentu, kiedy para poznała się na planie filmu "Kleopatra". Kochankowie zostawili swoich małżonków, pobrali się a potem rozwiedli, by ponownie wziąć ślub i się rozwieść. Odtwarzająca główną rolę Lindsay Lohan prezentuje najbardziej brawurową kreację w swojej karierze. Film pokazuje kulisy jednego z najgłośniejszych romansów w historii Hollywood...

Lindsay Lohan w programie „Liz i Dick”, foto: A+E Networks Poland


„Wahlburgerowie”
emisja: w piątki (od 5 grudnia 2014 roku) o 21:00

„Wahlburgerowie” to program prezentujący kulisy życia jednej z najbardziej znanych bostońskich rodzin - Wahlbergów. Sławni bracia Mark i Donnie Wahlberg wracają do rodzinnego miasta, żeby połączyć siły z ich, jak twierdzą, „najbardziej utalentowanym bratem” Paulem i zająć się branżą restauracyjną. Rodzinna knajpa z hamburgerami jest duchowym domem ich bliskich i wciąż można w niej spotkać przyjaciół, którzy mieszkają w starej okolicy. Sercem szalonej rodziny jest matrona klanu Walhbergów - Alma. Matka, która widziała już wszystko, jest oczkiem w głowie swoich synów. Nie boi się wyrażać własnego zdania, a gdy to robi, wszyscy jej słuchają. Jak pójdzie Wahlbergom, którzy pracują niestrudzenie, by ich restauracja odniosła sukces w Bostonie i poza nim?

„W ogniu pytań Amandy”
emisja: w soboty (od 6 grudnia 2014 roku) o 21:00

Miley Cyrus, Lady Gaga, Rosie Huntington-Whiteley, Gwyneth Paltrow, Sarah Silverman i Alicia Keys to tylko część gwiazd, które zgodziły się porozmawiać na bliskie ich sercom tematy. Wywiady, sfilmowane w zaciszu domu prowadzącej lub jej gościa, skupiają się na uniwersalnych kobiecych tematach: seksualności, ciele, karierze, związkach, polityce, miłości, stracie i przetrwaniu. Ponadto prywatnie zaprzyjaźniona z prowadzącą Gwyneth Paltrow odwróci role i namówi znaną fotografkę i prezenterkę na szczerą rozmowę o kobiecości i życiowych wyzwaniach.

Gwyneth Paltrow i Amanda De Cadenet w programie „W ogniu pytań Amandy”, foto: A+E Networks Poland


„Dance Moms”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 grudnia 2014 roku) o 20:00

Akcja programu rozgrywa się w znanej szkole tańca Abby Lee. Kamery towarzyszą utalentowanym dziewczynkom w drodze do sławy oraz ich matkom, które nie cofną się przed niczym, żeby dotrzeć na szczyt. Nad matkami i córkami czuwa założycielka szkoły i menadżerka Abby Lee Miller; ma za sobą lata doświadczenia i oczekuje od uczennic perfekcyjności. W kolejnych odcinkach oglądamy wzloty i upadki zespołu w trakcie zawodów tanecznych mających wyłonić najlepszych tancerzy w kraju. Program pokazuje kontrowersyjne kulisy szybko rozwijającego się przemysłu zawodów tanecznych dla dzieci i młodzieży.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...