reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Winx Club: Tajemnica morskich głębin” w PULS 2

dodano: 2014-12-04 13:57 | aktualizacja: 2014-12-04 16:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W piątek, 12 grudnia br., na antenie kanału PULS 2 swoją premierę będzie miała pełnometrażowa animacja „Winx Club: Tajemnica morskich głębin”. Tym razem wróżki Winx będą musiały uratować Nieskończony Ocean i nie dopuścić Trix do zawładnięcia całym podwodnym światem. Będzie to premiera w telewizji ogólnopolskiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Alfei, najlepszej szkole dla wróżek w Wymiarze Magix, życie płynie spokojnie. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem Trix - odwieczne przeciwniczki przyjaciółek z Klubu Winx - docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem zdobycia cesarskiego tronu i objęcia władzy, a tym samym zawładnięcia całym podwodnym światem. Równowaga ekosystemu Nieskończonego Oceanu została zachwiana z powodu zanieczyszczeń, za które odpowiedzialni są ludzie. Trix mają więc ułatwione zadanie. Ale dzielne wróżki z Klubu Winx nie zamierzają siedzieć z założonymi rękoma i patrzeć, jak podwodny świat ulega zniszczeniu! Czy ich odwaga i dobroć wystarczą, żeby przywrócić harmonię w Nieskończonym Oceanie i zwalczyć zanieczyszczenie środowiska? Czy dzięki Bloom i jej przyjaciółkom w Wymiarze Magix znów zapanuje spokój i ład?

Dodajmy, iż PULS 2 emituje także szósty sezon serialu animowanego „Klub Winx” (więcej tutaj).

„Winx Club: Tajemnica morskich głębin” - premiera w piątek, 12 grudnia 2014 roku o 13:40, powtórka w sobotę, 13 grudnia 2014 roku o 6:50 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...