reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bliskość”, „Dziewczyny” 4 i „Spojrzenia” 2 w HBO

dodano: 2014-12-11 11:14 | aktualizacja: 2014-12-11 12:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO Polska

HBO W poniedziałek, 12 stycznia 2015 roku - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO „Bliskość” („Togetherness”), a także czwarty sezon serialu „Dziewczyny” oraz drugi sezon serialu „Spojrzenia”. Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W styczniu przyszłego roku na antenie HBO pojawi się nowy serial komediowy „Bliskość”, którego bohaterami są dwie pary przed 40-stką, żyjące pod jednym dachem na przedmieściach Los Angeles. Brett i Michelle (Mark Duplass i Melanie Lynskey) starają się ponownie rozpalić w swoim związku namiętność, która przygasła w natłoku codziennych obowiązków i problemów z wychowaniem dzieci. Kiedy do ich domu wprowadzają się Alex, przyjaciel Bretta (Steve Zissis) i Tina, siostra Michelle (Amanda Peet), sytuacja zaczyna się komplikować. Czwórka bohaterów, która stara się na co dzień jak najlepiej odgrywać role dobrych przyjaciół, rodzeństwa i partnerów, rzuca się w wir tragikomicznej walki o realizację osobistych marzeń. Pomysłodawcami serialu są Jay i Mark Duplass, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Zosia Mamet, Jemima Kirke, Allison Williams i Lena Dunham w serialu „Dziewczyny”, foto: HBO Polska

Lena Dunham i Allison Williams w serialu „Dziewczyny”, foto: HBO Polska

Amanda Peet, Melanie Lynskey, Mark Duplass i Steve Zissis w serialu „Bliskość”, foto: HBO Polska

Frankie J. Alvarez, Jonathan Groff i Murray Bartlett w serialu „Spojrzenia”, foto: HBO Polska


„Dziewczyny” to nagrodzony dwoma Złotymi Globami, BAFTĄ oraz statuetką Emmy serial HBO opowiadający o wzlotach i upadkach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. W czwartym sezonie Hannah (Lena Dunham) wyprowadza się do Iowa, gdzie rozpoczyna prestiżowy kurs kreatywnego pisania. Pełna lęków i niepokojów nie do końca może liczyć na wsparcie przyjaciółek, gdyż każda z nich ma własne problemy. Marnie (Allison Williams) podkochuje się w mężczyźnie, który ma dziewczynę, Jessa (Jemima Kirke) wciąż próbuje pozbierać się po rozwodzie i odwyku, a Shoshanna (Zosia Mamet) po skończeniu studiów musi zmierzyć się z prawdziwym życiem. Producentką, reżyserką oraz scenarzystką serialu jest 28-letnia Lena Dunham.

Bohaterami „Spojrzeń” są trzydziestoletni Patrick (Jonathan Groff), twórca gier komputerowych, starszy od niego o rok, obdarzony artystyczną duszą Agustin (Frankie J. Alvarez) oraz blisko czterdziestoletni Dom (Murray Bartlett). Wszyscy mieszkają w San Francisco, są gejami i są najlepszymi kumplami, którzy wspólnie przeżywają wzloty i upadki. W drugim sezonie Patrick osiąga w życiu prywatnym i zawodowym wszystko to, o czym - jak mu się wydaje - marzy. Agustin jest przybity rozstaniem, do którego doszło pod koniec pierwszego sezonu, i postanawia porzucić swoje artystyczne ambicje. Dom natomiast konsekwentnie realizuje swoje marzenia o portugalskiej knajpie. Pomysłodawcą serialu jest producent i scenarzysta Michael Lannan.

Premierowe odcinki seriali HBO będzie można oglądać w poniedziałki w HBO. Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia 2015 roku dostępne w serwisie HBO GO.

„Bliskość” - emisja w poniedziałki (od 12 stycznia 2015 roku) o 22:00; „Dziewczyny” - sezon 4., emisja w poniedziałki (od 12 stycznia 2015 roku) o 22:30; „Spojrzenia” - sezon 2., emisja w poniedziałki (od 12 stycznia 2014 roku) o 23:00 w HBO (HBO HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...