reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bliskość”, „Dziewczyny” 4 i „Spojrzenia” 2 w HBO

dodano: 2014-12-11 11:14 | aktualizacja: 2014-12-11 12:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO Polska

HBO W poniedziałek, 12 stycznia 2015 roku - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO „Bliskość” („Togetherness”), a także czwarty sezon serialu „Dziewczyny” oraz drugi sezon serialu „Spojrzenia”. Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W styczniu przyszłego roku na antenie HBO pojawi się nowy serial komediowy „Bliskość”, którego bohaterami są dwie pary przed 40-stką, żyjące pod jednym dachem na przedmieściach Los Angeles. Brett i Michelle (Mark Duplass i Melanie Lynskey) starają się ponownie rozpalić w swoim związku namiętność, która przygasła w natłoku codziennych obowiązków i problemów z wychowaniem dzieci. Kiedy do ich domu wprowadzają się Alex, przyjaciel Bretta (Steve Zissis) i Tina, siostra Michelle (Amanda Peet), sytuacja zaczyna się komplikować. Czwórka bohaterów, która stara się na co dzień jak najlepiej odgrywać role dobrych przyjaciół, rodzeństwa i partnerów, rzuca się w wir tragikomicznej walki o realizację osobistych marzeń. Pomysłodawcami serialu są Jay i Mark Duplass, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Zosia Mamet, Jemima Kirke, Allison Williams i Lena Dunham w serialu „Dziewczyny”, foto: HBO Polska

Lena Dunham i Allison Williams w serialu „Dziewczyny”, foto: HBO Polska

Amanda Peet, Melanie Lynskey, Mark Duplass i Steve Zissis w serialu „Bliskość”, foto: HBO Polska

Frankie J. Alvarez, Jonathan Groff i Murray Bartlett w serialu „Spojrzenia”, foto: HBO Polska


„Dziewczyny” to nagrodzony dwoma Złotymi Globami, BAFTĄ oraz statuetką Emmy serial HBO opowiadający o wzlotach i upadkach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. W czwartym sezonie Hannah (Lena Dunham) wyprowadza się do Iowa, gdzie rozpoczyna prestiżowy kurs kreatywnego pisania. Pełna lęków i niepokojów nie do końca może liczyć na wsparcie przyjaciółek, gdyż każda z nich ma własne problemy. Marnie (Allison Williams) podkochuje się w mężczyźnie, który ma dziewczynę, Jessa (Jemima Kirke) wciąż próbuje pozbierać się po rozwodzie i odwyku, a Shoshanna (Zosia Mamet) po skończeniu studiów musi zmierzyć się z prawdziwym życiem. Producentką, reżyserką oraz scenarzystką serialu jest 28-letnia Lena Dunham.

Bohaterami „Spojrzeń” są trzydziestoletni Patrick (Jonathan Groff), twórca gier komputerowych, starszy od niego o rok, obdarzony artystyczną duszą Agustin (Frankie J. Alvarez) oraz blisko czterdziestoletni Dom (Murray Bartlett). Wszyscy mieszkają w San Francisco, są gejami i są najlepszymi kumplami, którzy wspólnie przeżywają wzloty i upadki. W drugim sezonie Patrick osiąga w życiu prywatnym i zawodowym wszystko to, o czym - jak mu się wydaje - marzy. Agustin jest przybity rozstaniem, do którego doszło pod koniec pierwszego sezonu, i postanawia porzucić swoje artystyczne ambicje. Dom natomiast konsekwentnie realizuje swoje marzenia o portugalskiej knajpie. Pomysłodawcą serialu jest producent i scenarzysta Michael Lannan.

Premierowe odcinki seriali HBO będzie można oglądać w poniedziałki w HBO. Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia 2015 roku dostępne w serwisie HBO GO.

„Bliskość” - emisja w poniedziałki (od 12 stycznia 2015 roku) o 22:00; „Dziewczyny” - sezon 4., emisja w poniedziałki (od 12 stycznia 2015 roku) o 22:30; „Spojrzenia” - sezon 2., emisja w poniedziałki (od 12 stycznia 2014 roku) o 23:00 w HBO (HBO HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...