reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najpiękniejsza Muzyka Na Święta” w RMF Classic

dodano: 2014-12-11 13:33 | aktualizacja: 2014-12-11 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Bauer Media

RMF Classic logo 13 grudnia br., po raz trzeci z rzędu (więcej tutaj), radio RMF Classic (Grupa Bauer Media) całkowicie zmieni repertuar z okazji Świat Bożego Narodzenia. Jako jedyna stacja w Polsce, przez 24 godziny na dobę, będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat odpowiada nastrojowi świąt. Dodatkowo słuchacze RMF Classic będą mogli wziąć udział w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja „Najpiękniejsza Muzyka Na Święta” stanowi kontynuację pionierskiego w Polsce projektu radiowego, który w cieszył się w ubiegłych latach ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. Także w tym roku, jeszcze przed jego startem, RMF Classic otrzymywało mnóstwo pytań i próśb od słuchaczy oczekujących niecierpliwie na swoje ulubione świąteczne przeboje.

Na specjalnej, świątecznej playliście RMF Classic znajdzie się bardzo bogaty wybór najpiękniejszych świątecznych piosenek oraz tematów instrumentalnych z filmów i seriali o świętach. - Warto jednak podkreślić, że przede wszystkim jest to jedyna stacja radiowa, w której można posłuchać znanych tematów świątecznych w niespotykanych aranżacjach i zaskakujących wykonaniach - zapewnia nadawca.

W repertuarze znajdą się między innymi takie świąteczne przeboje jak: „White Christmas”, „Jingle Bells”, „Santa Claus Is Coming To Town”, „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow” w gwiazdorskich  wykonaniach Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya oraz w nowszych aranżacjach  Michaela Bublé, Diany Krall, Roda Stewarta czy Katie Melua i Mariah Carey. Nie zabraknie także polskich przebojów takich jak: „Z kopyta kulig rwie” - Skaldów, „Dzień jeden w roku” - Czerwonych Gitar oraz „Pod niebem pełnym cudów” zespołu Raz Dwa Trzy. Na kilka dni przed Wigilią pojawią się również przepiękne kolędy w interpretacji najlepszych polskich wokalistów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...