reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyły strony internetowe BBC Brit i BBC Earth

dodano: 2014-12-11 17:44 | aktualizacja: 2014-12-11 19:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Worldwide/satkurier.pl

BBC Brit BBC Earth Ruszyły strony internetowe dwóch nowych kanałów BBC Worldwide - BBC Brit i BBC Earth, które 1 lutego 2015 roku mają zadebiutować w Polsce (więcej tutaj i tutaj). Oba zastąpią istniejące już stacje - pierwszy BBC Entertainment, a drugi - BBC Knowledge. Na stronach internetowych nowych kanałów znajdziemy informacje o gwiazdach tych stacji, opisy programów, charakterystyki kanałów i galerię zdjęć.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę. Kanał będzie stanowił idealne połączenie ważnych tematów i lekkiej formy; miejsce, gdzie będzie można się czegoś nauczyć, ale i pośmiać w towarzystwie najbardziej ujmujących i ekscentrycznych gwiazd telewizji. To tu przeniesie się na stałe najpopularniejszy program motoryzacyjny „Top Gear”, którego najnowsze serie widzowie BBC Brit zobaczą, jako pierwsi.

Według nadawcy, kanał BBC Earth jest skierowany przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Strona internetowa BBC Brit:
http://www.bbcpolska.com/channels/brit/

Strona internetowa BBC Earth:
http://www.bbcpolska.com/channels/earth/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama