reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały A&E, FYI czy LMN w Polsce?

dodano: 2014-12-13 16:31 | aktualizacja: 2014-12-13 17:58
autor: Emil | źródło: TV Lider

A+E Networks Poland W najnowszym, grudniowym numerze „TV Lidera” przeprowadzono wywiad z Izabellą Wiley, dyrektor generalną A+E Networks Poland, na temat nowych kanałów nadawcy - H2 HD oraz Lifetime HD, które wystartowały 3 grudnia br. (więcej tutaj). Nadawca nie wyklucza uruchomienia kolejnych kanałów na polskim rynku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks Poland, powiedziała: - Portfolio A+E Networks na świecie jest szerokie i wchodzą w jego skład jeszcze takie kanały jak A&E, FYI czy LMN, dlatego nie możemy wykluczyć, że w przypadku silnego zainteresowania ze strony operatorów, będziemy chcieli uruchomić te kanały.

Potwierdziła także start CI Polsat HD (więcej tutaj): - Nasze portfolio w tym momencie składa się z trzech kanałów HD - HISTORY, Lifetime, H2, ale również CI Polsat w przyszłym roku zaoferujemy w wysokiej rozdzielczości.

A&E jest kanałem, który pokazuje biografie znanych ludzi, dokumenty, reality-show oraz seriale kryminalne czy dramaty. Jest flagowym kanałem w portfolio nadawcy. Stacja odniosła ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie. Dostępna jest również we Francji (jako Planete+ A&E), w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Ameryce Łacińskiej czy Australii.


FYI to nowa marka nadawcy, która zastąpiła BIO (The Biography Channel) w lipcu br. W ramówce znajdziemy programy lifestyle'owe, reality-show czy kulinarne. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Azji Południowo-Wschodniej.


LMN (skrót od Lifetime Movie Network) to kanał filmowy grupy Lifetime (obok Lifetime oraz Lifetime Real Women). W ramówce znajdziemy produkcje własne, jak i kupione. W Polsce możemy oglądać pasmo „Lifetime Original Movies”. Być może nadawca chce sprawdzić zainteresowanie filmami o tej tematyce na naszym rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama