reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Minimini i Kino Polska TV ruszyły

dodano: 2003-12-20 17:06 | aktualizacja: 2003-12-20 18:35
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Kino-Polska-TV_emisja_testo.jpg Zgodnie z zapowiedziami nowy polski kanał Kino Polska TV wystartował 20 grudnia o godzinie 15:00. W terminalach Cyfry+ jest na kanale 28, a w Cyfrowym Polsacie na kanale 12. Minimini, drugi nowy kanał w Cyfrze+, który też wystartował 20 grudnia jest na kanale 39.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Minimini będzie z Hot Birda na 10,719V - kanał dostępny w pakiecie Białym, kodowany w Seca. Będzie to pierwsza polska stacja przeznaczona dla dzieci do lat 7. Kanał będzie nadawał do godziny 20:00. Rybka, która będzie gospodarzem ekranu, o godzinie dwudziestej będzie kładła się spać, chrapiąc aż do rana.

Kino Polska TV jest w Cyfrze+ na kanale 28, niestety dostępna dla abonentów pakietu Platynowego (przynajmniej tak informuje strona internetowa Cyfry+, ale oglądają ją wszyscy abonenci Cyfry+). Jest na częstotliwości 11,513H - kodowana w systemie Seca-MediaGuard.

W terminalach Cyfrowego Polsatu Kino Polska TV jest na kanale 12 z częstotliwości 12,322H (SR=27500, FEC=3/4) - tu jest kodowana w systemie Nagravision.

Kino Polska Tv nadawana jest na Hot Birda z Wiązownej pod Warszawą przez Polsat Cyfrowy, następnie jest dekodowana przez Cyfrę i kodowana w Seca.

Filmy i bloki programowe Kino Polska TV prezentowane są w cyklach tygodniowych:

poniedziałek - SEANS Z KLUCZEM - filmy dobrane według zasady klucza alfabetycznego, np. A jak Adaptacja, B jak Ballada, C jak Cyrk itd.

wtorek - CZASY I OBYCZAJE - dzieła o tematyce obyczajowej.

środa - filmy Z DYSTANSU - rzut oka na dzieła m.in. epoki stalinowskiej, dzisiaj niezwykle odległej, a nawet egzotycznej.

czwartek - ILUZJON - możemy nacieszyć oczy i uszy filmami sprzed wojny.

piątek to najweselszy dzień w Kinie Polska i cykl Z PRZYMRUŻENIEM KAMERY przedstawia słynne, wesołe i pełne humoru polskie komedie.

sobota - GWIAZDA NA HORYZONCIE - cykl poświęcony prezentacji najwybitniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci polskiego ekranu.

niedziela - KAMERA NA REŻYSERA - najwybitniejsi artyści kina polskiego i ich dzieła, często przedstawiane w nowym świetle.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama