reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange sport zniknie z rynku?

dodano: 2014-12-17 14:39 | aktualizacja: 2014-12-17 16:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl/satkurier.pl

Orange sport nowe Jak informuje serwis press.pl, nadal nie została zawarta umowa przejęcia od Orange Polska kanału Orange sport przez spółkę RMVC, kontrolowaną przez Romana Młodkowskiego. Może to oznaczać likwidację kanału, bo z nieoficjalnych informacji wynika, że w budżecie firmy Orange na przyszły rok nie uwzględniono pieniędzy na telewizję Orange sport. Roman Młodkowski jak i Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, odmówili press.pl komentarza w tej sprawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodajmy, iż z końcem tego roku z Orange Polska odchodzi dyrektor ds. treści programowych Dominique Lesage, który odpowiadał m.in. za kanał Orange sport (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż we wrześniu br. Orange Polska podpisała ze spółką RMVC warunkową umowę przejęcia produkcji programu telewizyjnego stacji (więcej tutaj). Umowa miała wejść w życie w czwartym kwartale br. po spełnieniu wszystkich zobowiązań, ale nie podano jakich. Stacja pod wodzą Romana Młodkowskiego miała zachować swój sportowy charakter i zmienić nazwę - według doniesień medialnych na O!Sport (więcej tutaj). Pojawiły się też głosy, iż za firmą Młodkowskiego stoi inna, zagraniczna, która w ten sposób mogłaby wprowadzić do Polski swój kanał. Tu wymienia się Fox Sports (Fox International Channels) i beIN Sports (Al Jazeera) (więcej tutaj).

Kanał Orange sport został uruchomiony w sierpniu 2008 roku. Dostępny jest w ofertach platform Orange TV, nc+ i Cyfrowy Polsat, a także w pakietach wybranych sieci kablowych i IPTV. Przypomnijmy, iż w przeszłości nadawca miał w swoim portfolio również kanał Orange sport info, ale w wyniku jego decyzji dwie stacje zostały połączone w jedną - Orange sport (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do anteny DVB-T balkonowy

balkonowy uchwyt do anteny DVB-T

23 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama