reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery wchodzi do Canal Satellite

dodano: 2003-12-21 22:10 | aktualizacja: 2003-12-21 22:26
autor: Anna Sulisz | źródło: DCI

Discovery Channel 18 grudnia Discovery Communications, Inc. (DCI) i Canal Satellite podpisały porozumienie na wyłączność dotyczący nadawania w tej francuskiej platformie flagowego Discovery Channel we francuskiej wersji językowej. Discovery Channel trafi do 2.6 miliona abonentów Canal Satellite pod koniec 2004 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Discovery Channel będzie tłumaczony na język francuski. Porozumienie daje też Canal Satellite wyłączne prawa do dystrybucji Discovery Channel w ADSL na terenie Francji.

Discovery Channel, który pojawił się w 1985 roku, jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych marek spośród kanałów telewizyjnych na świecie, docierając do ponad 425 milionów widzów na świecie.

Start Discovery Channel w platformie Canal Satellite jest pierwszym krokiem w trwającej współpracy. Zapewne kolejne kanały tematyczne Discovery także trafią do Canal Satellite.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...