reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowe święta Bożego Narodzenia w Lifetime

dodano: 2014-12-22 11:16 | aktualizacja: 2014-12-22 14:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

Lifetime - Jesteśmy niemal pewni, że prawie każdy chciałby spędzić święta w towarzystwie Dolly Parton oraz Miry Sorvino, słuchając starego dobrego country w Dollywood. Więc jeśli jesteś prawie każdym - masz taką szansę - zapewnia nadawca. W te święta nowy kanał Lifetime (więcej tutaj) przygotował dwa specjalne seanse - w Wigilię o godzinie 21:00 pokaże film „Gdzie jest pani Mikołajowa” z nagrodzoną Złotym Globem i Oscarem Mirą Sorvino w roli tytułowej, a w pierwszy dzień Bożego Narodzenia - „Święta w stylu country” z legendą muzyki Dolly Parton, która ogłasza konkurs muzyki country dla młodych talentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Święta Bożego Narodzenia w Lifetime (Lifetime HD):

„Gdzie jest pani Mikołajowa”
emisja: w środę, 24 grudnia 2014 roku o 21:00

To niesamowita historia: Jessica, żona Świętego Mikołaja (grana przez Mirę Sorvino - zwyciężczynię Złotego Globu i Oscara) ma już dość zaniedbywania przez męża. Mąż nigdy nie ma dla niej czasu, a zwłaszcza w grudniu, gdy miliony dzieci na całym świecie czeka na prezenty. Ucieka do Las Vegas, by tam spełnić swoje marzenia, jak i pomóc pewnej dziewczynce. Tymczasem zaniepokojony Święty Mikołaj rzuca wszystko i rusza śladem żony. Czy to oznacza, że pod choinką w tym roku nie będzie prezentów?

Laura Vandervoort i Mira Sorvino w filmie „Gdzie jest pani Mikołajowa”, foto: A+E Networks Poland

Will Sasso i Laura Vandervoort w filmie „Gdzie jest pani Mikołajowa”, foto: A+E Networks Poland

Dolly Parton w filmie „Święta w stylu country”, foto: A+E Networks Poland

Desiree Ross i Dolly Parton w filmie „Święta w stylu country”, foto: A+E Networks Poland


„Święta w stylu country”
emisja: w czwartek, 25 grudnia 2014 roku o 21:00

Bohaterką „Świąt w stylu country” jest młoda dziewczyna, która przeciwstawia się swojej matce, bierze gitarę i postanawia zostać gwiazdą muzyki country. Jej udział w konkursie prowadzonym przez Dolly Parton, legendę muzyki country, przybliża ją do ojca, wędrownego muzyka. Jest tu także mowa o spuściźnie muzyki country wśród Afroamerykanów. - Trzy rzeczy, których dowiedzieliśmy się oglądając „Święta w stylu country”: 1. Dolly Parton dobiega siedemdziesiątki, ale nadal jest urocza. Ma w sobie mnóstwo młodzieńczej energii. 2. To przygnębiające, że każdemu muzykowi kiedyś coś się nie udaje. Każdemu! 3. Country to nie tylko buty dla kowbojów i skrzypki - tutaj okazuje się, że to także gitara akustyczna i normalne ciuchy - czytamy w komunikacie nadawcy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...