reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN zawiesza projekt TVN Sportive

dodano: 2014-12-27 11:33 | aktualizacja: 2014-12-27 12:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl

TVN24 Sport TVN 24 Sport Jak informuje press.pl, przygotowywany przez Grupę TVN kanał TVN Sportive, który miał zadebiutować w przyszłym roku, może szybko nie powstać. Nadawca wystąpił bowiem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o zawieszenie postępowania w sprawie przyznania koncesji satelitarnej na ten kanał. Emilia Ordon, rzeczniczka Grupy TVN, odmówiła press.pl komentarza w tej sprawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż w pod koniec tego roku Grupa TVN wystąpiła z wnioskami do KRRiT o przyznanie koncesji satelitarnych na nowe kanały: TVN Sportive, TVN Fabuła (więcej tutaj) i ITVN Extra (TVN International Extra) (więcej tutaj). Na te dwie ostatnie koncesje TVN wciąż czeka.

Kanał TVN Sportive miał według planów ruszyć w 2015 roku i być szeroko dostępnym w pakietach sieci kablowych i platform satelitarnych (więcej tutaj). W ofercie stacji miały znaleźć się programy lifestylowe dotyczące fitnessu, zdrowia czy spędzania wolnego czasu i niszowe sporty, jak wyścigi rowerów górskich (więcej tutaj).

W portfolio Grupy TVN są obecnie takie kanały jak: TVN (TVN HD), TVN7 (TVN7 HD), ITVN (TVN International), TVN24 (TVN24 HD), TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo (TVN Turbo HD), TVN Style (TVN Style HD), NTL Radomsko, TTV i Telezakupy Mango 24.

TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision (Grupa CANAL+  ma 51 proc. udziałów a Liberty Global, który jest także właścicielem sieci kablowej UPC Polska - 17 proc.), która jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce kanałów telewizyjnych, takich jak: CANAL+ (CANAL+ HD), CANAL+ Film (CANAL+ Film HD), CANAL+ Film 2 (CANAL+ Film 2 HD), CANAL+ Family (CANAL+ Family HD), CANAL+ Family 2 (CANAL+ Family 2 HD), CANAL+ Sport (CANAL+ Sport HD), nSport+ (nSport+ HD), Ale Kino+ (Ale Kino+ HD), Planete+ (Planete+ HD), Kuchnia+ (Kuchnia+ HD), Domo+ (Domo+ HD), MiniMini+ (MiniMini+ HD), teleTOON+ (teleTOON+ HD) i Strefa Abonenta. Spółka posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...
reklama