reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Insys: Aplikacja Premium+ w Netii dla pakietu nc+

dodano: 2015-01-02 17:22 | aktualizacja: 2015-01-02 18:53
autor: Janusz Sulisz | źródło: Insys K. Bartkowski, P. Czekała sp.j.

Insys Insys tworzył kolejną aplikację na zlecenie Netii (więcej tutaj). Tym razem jest to Premium+, dzięki której klienci operatora mający wykupiony pakiet nc+ mogą w dowolnej chwili oglądać filmy i programy wcześniej wyświetlane w każdym z 8 kanałów z oferty ITI Neovision (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja Premium+, foto: Insys

CANAL+ VOD, foto: Insys

Kuchnia+ na życzenie, foto: Insys

MiniMini+ na życzenie, foto: Insys


Aplikacja Premium+ stworzona przez Insys działa na zasadach Catch-Up TV. Abonenci Netii zyskują usługę umożliwiającą im dostęp do treści z oferty ITI Neovision nieliniowo i mają do niej dostęp niezależnie od ramówki telewizyjnej. - Z nowej aplikacji ucieszą się przede wszystkim widzowie, którzy nie obejrzeli danego programu podczas premiery w TV, teraz mają do niego dostęp w każdej chwili - czytamy w komunikacie.

Przy pracy nam tym wdrożeniem firma Insys udostępniła niezbędną infrastrukturę oraz zespół inżynierów wdrożeniowych, którzy zadbali o prawidłowe działanie aplikacji.

Netia wprowadza usługę dla wszystkich swoich abonentów, którzy posiadają dekoder Netia Player oraz wykupiony pakiet nc+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...