reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Walka o bagaż” 3 i „Królowa serc”

dodano: 2015-01-02 23:26 | aktualizacja: 2015-01-04 01:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PULS 2 PULS2 logo zima święta Boże Narodzenie W okresie 3-9 stycznia 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja wyemituje w tym tygodniu kolejny odcinek serialu „Arrow” oraz odcinki trzeciego sezonu popularnego serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Pojawią się także premierowe odcinki dwóch telenowel „Królowa serc” i „Sekret”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na młodych widzów czeka tydzień wypełniony po brzegi pełnometrażowymi animacjami, wśród nich m.in.: „Przygody lisa urwisa”, „Madeline”, „Sabrina nastoletnia czarownica” i „Czarodziejska lampa Alladyna”. W tym tygodniu stacja wyemituje również kolejne, premierowe odcinki seriali dla najmłodszych: „Klub Winx”’, „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Kotopies” oraz „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego”.

Propozycje kanału PULS 2 od 3 do 9 stycznia 2015 roku:

Seriale:

„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson, Caity Lotz
emisja: w niedziele o 22:55

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście (więcej tutaj).

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” 3 („CSI Vegas” - Season 3)
kryminalny, USA, Kanada 2002, występują: William Petersen, Marg Helgenberger, Jorja Fox, George Eads, Gary Dourdan, Eric Szmanda, Wallace Langham, Paul Guilfoyle, Robert Hall
emisja: od środy do piątku o 20:30

Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O'Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.

Catherine Siachoque w serialu „Królowa serc”, foto: Jonas Software USA LLC.


„Królowa serc” („Reina de Corazones”)
telenowela, USA 2014, występują: Paola Núńez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores
emisja: od środy do piątku o 21:30

Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa - przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach (więcej tutaj)...

„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Dla dzieci i młodzieży:

„Przygody lisa urwisa” („Renart the fox”)
animacja, Luksemburg 2005, reż. Joanna Wizuel (reżyser wersji polskiej), Thierry Schiel
emisja: poniedziałek, 5 stycznia 2015 roku o 13:20

Lis Renart to wyjęty spod prawa sprytny złodziejaszek, który walczy z feudalną niesprawiedliwością. Nie kradnie z chciwości, ale po to, by zapewnić przetrwanie swej rodzinie. Renart oraz jego wspólnik, nieporadny szczur Rufus, pragną odnaleźć skarb, który ma rozwiązać ich problemy i zapewnić im szczęście. Poszukiwania okazują się zajęciem trudnym i pełnym pułapek. Renart musi poradzić sobie z groźnym, choć niezbyt rozgarniętym wilkiem Paszczykłapem, a także odeprzeć natrętne zaloty kobiet, niekiedy tak wpływowych, jak królowa lwica.

„Sabrina, nastoletnia czarownica” („Sabrina friends forever”)
animacja, USA 2002, reż. Scott Heming
emisja: środa, 7 stycznia 2015 roku o 14:00

Sabrina obchodzi swoje 13. urodziny. W prezencie otrzymuje pierwszą różdżkę od najpotężniejszej z czarownic i musi opuścić akademię, by poznać trzy zasady rządzące światem magii.  Na swojej drodze dziewczyna poznaje Nicole, która ma opinię mola książkowego i wydaje się kompletnie nie pasować do Sabriny. Mimo wielu różnic dziewczyny zostają  najlepszymi przyjaciółkami. Sabrina i Nicole postanawiają, że razem wyruszą w podróż, która pozwoli im zostać pełnoprawnymi czarownicami. Czy uda im się osiągnąć wymarzony cel?

„Madeline” („My fair Madeline”)
animacja, USA 2002, reż. Scott Heming
emisja: czwartek, 8 stycznia 2015 roku o 13:55

Paryż. Grupa dziewcząt ze szkoły z internatem zwiedza muzeum Luwr. Madeline, urzeczona obrazem „Mona Lisa” Leonarda da Vinci, zostaje z tyłu grupy. Niespodziewanie, staje się jedynym świadkiem próby kradzieży obrazu. Kiedy Madeline robi zamieszanie, złodzieje uciekają. Dziewczynka bierze na siebie winę za ten incydent. Za karę zostaje przeniesiona do szkoły w Londynie.. Razem z przyjaciółkami - jako tajna agentka - postanawia zdemaskować złodziei.

„Czarodziejska lampa Alladyna” („Alladin and the wonderful lamp”)
animacja, Japonia 1982, reż. Kasai Yoshinori, Krzysztof Nawrot (reżyser wersji polskiej), Yoshikatsu Kasai
emisja: piątek, 9 stycznia 2015 roku o 14:00

Alladyn jest ubogim chłopcem, który mieszka tylko z mamą. Pewnego dnia spotyka tajemniczego czarnoksiężnika, który proponuje mu zapłatę za pomoc w wydostaniu starej lampy z tajemniczej jaskini. Razem ruszają na wyprawę. Odnajdują lampę, jednak czarnoksiężnik zostawia Alladyna samego na pustyni. Na szczęście chłopakowi udaje się szczęśliwie wrócić do domu. Gdy próbuje oczyścić brudną lampę, okazuje się, że jest ona czarodziejska.

„Turbo Dudly: psi agent” („T.U.F.F. Puppy”)
animacja, USA 2010, reż. Małgorzata Boratyńska (reżyser wersji polskiej)
emisja: od poniedziałku do piątku o 9:00

„Turbo Dudly: psi agent” przedstawia przygody psa Dudka, superszpiega pracującego w tajnej organizacji do walki z przestępczością o nazwie Turbo. Jego partnerką jest Kicia Kotowska - mistrzyni kung-fu. Szpiegowska para nie pała do siebie sympatią, jednak razem będzie musiała bronić swojego rodzinnego miasta Petropolis i stawić czoła organizacji przestępczej, zrzeszającej złe i podstępne zwierzęta (więcej tutaj).

„Kotopies” („Catdog”)
animacja, USA 1998, reż. Agata Gawrońska-Bauman (reżyser wersji polskiej)
emisja: od poniedziałku do piątku o 9:20

Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego 'ogon' czyli pies - głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.

„Jimmy Neutron: mały geniusz” („The Adventures of Jimmy Neutron, Boy Genius”)
animacja, USA 2002
emisja: od poniedziałku do piątku o 10:00

Serial opowiada o Jimmym Neutronie, dziesięcioletnim geniuszu i wynalazcy, który zamieszkuje miasteczko Retroville. Nie obce mu są rakiety kosmiczne i niewidzialne chomiki, ale najbliższy sercu jest piesek Goddard, robot własnego projektu. Niestety "genialne" wynalazki zazwyczaj prowadzą do katastrofy, ale od czego są przyjaciele? Przy boku Jimmy'ego zawsze stoją gotowi do pomocy:  Carl i Sheen. Obaj są dla Jimmy'ego niezastąpionymi towarzyszami przygód.

„Klub Winx” 3
animacja, 2014
emisja: od środy do piątku o 13:00

Serial „Klub Winx" przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów (więcej tutaj).

„Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego” („Tom and Jerry Tales”)
animacja, USA 2006
emisja: od poniedziałku do piątku o 18:00

Fascynujące przygody kota Toma i myszki Jerry.  Niekończąca się gonitwa, ciągła rywalizacja i zabawne sytuacje rozbawią każdego do łez. Popularna komedia animowana, w której odwieczni wrogowie i przyjaciele zarazem, wplątują się w serię zabawnych, ale i trochę niebezpiecznych zdarzeń.

Dokumenty:

„Handlarz doskonały” („The Liquidator”)
dokumentalny, Kanada 2013
emisja: w poniedziałki o 19:00

Bohater programu „Handlarz doskonały" - Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp kwadratowych. Wewnątrz, nie dość, że można znaleźć wszystko, od najróżniejszych dziwactw, artykułów gospodarstwa domowego po artefakty miejskie, to dodatkowo wciąż wszystko się zmienia - jedne rzeczy przychodzą, inne odchodzą. Jeff wierzy, że wszystkie te „skarby" sprawią, iż stanie się bogaty.

„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w środy o 19:00

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w czwartki 19:00

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).

„Walka o bagaż” 3 („Baggage Battles”)
dokumentalny, USA 2013
emisja: w piątki o 19:00

„Walka o bagaż" odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły - małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...