reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premierowy styczeń w Polsat Food Network

dodano: 2015-01-04 18:06 | aktualizacja: 2015-01-04 18:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Scripps Networks Interactive

Polsat Food Network Styczeń br. w kanale Polsat Food Network rozpoczął się od emisji nowego programu „Okrasa łamie przepisy”, w którym znany szef kuchni zaprezentuje własne wersje popularnych przepisów kulinarnych. Seria będzie emitowana w weekendy (podwójne premiery) o 10:00 i 21:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejną nowością programową będzie „Wielka uczta z Mattem i Lisą”. Program będzie emitowany w dni powszednie, począwszy od 5 stycznia br. o 7:40, 12:30 i 18:30. Od 19 stycznia br. znany widzom Reza „książę indyjskich przypraw” Mahammad powróci w nowej serii, w której wyruszy na nowe przygody w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie poznawać będzie bogate tradycje kulinarne Wietnamu i Tajlandii.

Lisa Faulkner, foto: Scripps Networks Interactive


Styczeń 2015 roku w Polsat Food Network:

„Okrasa łamie przepisy” - premiera
emisja: w soboty i niedziele o 10:00 i 21:00

Nowa seria w Polsat Food Network z Karolem Okrasą w roli głównej to nie lada gratka dla wszystkich, których interesuje niekonwencjonalne podejście do gotowania. W swoim programie Karol Okrasa pokaże, jak można nadać zupełnie inne kulinarne znaczenie bardzo popularnym potrawom, równocześnie wydobywając z nich pełnię smaku!

„Wielka uczta z Mattem i Lisą” - premiera
emisja: od poniedziałku do piątku (od 5 stycznia 2015 roku) o 7:40, 12:30 i 18:30

Szefowie kuchni Lisa Faulkner i Matt Tebbutt w 10 odcinkach niezwykle smacznej serii w Polsat Food Network zaprezentują swoje propozycje domowych potraw na co dzień, których przygotowanie nie powinno sprawić trudności żadnemu z nas. W każdym z odcinków zostaną pokazane 3 propozycje potraw.   

„Reza, książę wietnamskich przypraw” 3 - premiera
emisja: od poniedziałku do piątku (od 19 stycznia 2015 roku) o 15:30

W już trzeciej odsłonie swojego programu w Polsat Food Network, lubiany propagator kuchni indyjskiej Reza Mahammad udaje się do południowo-wschodniej Azji, gdzie poznaje kulinarną kulturę Wietnamu i Tajlandii. Reza odkrywać będzie rolę przypraw w lokalnej kulturze, poznawał kwitnącą kuchnię oraz przedstawiał nieprzeciętne postaci lokalnej gastronomii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...