reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN24: Kontakt24 z nową aplikacją mobilną

dodano: 2015-01-05 12:59 | aktualizacja: 2015-01-05 13:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN24 TVN 24 Kontakt24 Kontakt 24 Serwis Kontakt24 uruchomił nową aplikację, która ułatwi przesyłanie redakcji serwisu informacji, w tym zdjęć i filmów. Jest ona dostępna na trzy najpopularniejsze systemy mobilne: iOS, Android i Windows Phone. - Nowa aplikacja serwisu Kontakt 24 przeznaczona jest przede wszystkim do szybkiego wysyłania informacji do redakcji TVN24. Wystarczy jedno kliknięcie aby nagrać film, zrobić zdjęcie lub wybrać je z tych zapisanych w smartfonie - czytamy w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kontakt24 mobilnie, foto: TVN


Posiadacze najnowszej aplikacji - w pełni zintegrowanej z serwisem internetowym - mogą również czytać najnowsze artykuły, które powstały dzięki ich informacjom. Dzięki aplikacji możliwe jest również śledzenie materiałów, które zostały pokazane na antenie TVN24.

W aplikacji znalazł się również najnowszy element serwisu - „Gorące Tematy” - czyli dyskusje o najbardziej interesujących, a czasami budzących kontrowersje sprawach. Aplikacja pozwala dodać swoje własne komentarze, artykuły, zdjęcia i wideo dotyczące poruszanego „Gorącego Tematu” i śledzić go na bieżąco.

Szczegółowy opis aplikacji dostępny jest na stronie internetowej serwisu (przejdź na stronę).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...