reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polonia1 z muzyką i erotyką, ale bez filmów i seriali

dodano: 2014-12-27 11:09 | aktualizacja: 2015-01-07 20:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Polonia1 złote logo 20 lat Zgodnie z dostępną ramówką, od 17 stycznia br. Polonia1 wprowadzi zmiany w swojej ofercie. Z anteny stacji znikną filmy, seriale i programy fabularno-rozrywkowe. Pozostaną telezakupy (blok Top Shop), telegry, pasma z wróżkami i erotyczne („Różowa noc”). Zwiększyć się ma natomiast liczba audycji muzycznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pasmo muzyczne ma rozpoczynać się codziennie o 6:00 i trwać do 8:30, oraz od 18:30 do 19:30; w soboty i niedziele dodatkowo od 14:00 do 16:30. Znajdą się w nim dwa programy - „Hej! Pobudka!” i „Disco Start”, ale nadawca nie zdradza, jakie piosenki w nich usłyszymy. Codziennie o 16:30 pojawi się interaktywny teleturniej „Zagadkowa wyspa”.

Programy muzyczne znane są już widzom Polonii1. Na zdjęciu Paulina Alaw i zespół Dj Mariachi w programie „Disco Bandżo”, foto: Disco Bandżo


Podstawę wieczornej ramówki, od 19:30 do 22:20, stanowić będzie pasmo ezoteryczne, po którym pojawi się blok erotyczny „Różowa noc”. Pozostałą część programu Polonii1 wypełni tradycyjnie Top Shop, czyli telezakupy.

- Zmiany w Polonii 1 mają charakter testowy i na razie nie chcemy ich szerzej komentować - poinformował serwis satkurier.pl Jarosław Burdek, dyrektor ds. programowych, zakupu licencji i marketingu (Tele5/Polonia1).

Polonia1 to kanał z portfolio Polcast Television. Stacja jest dostępna w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E, znajduje się na listach platform satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz w pakietach wybranych sieci kablowych i IPTV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...
reklama