reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa koncesja NTL, rozszerzenie koncesji TVT

dodano: 2015-01-09 11:04 | aktualizacja: 2015-01-09 20:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl/satkurier.pl/tvntl.pl/telewizjatvt.pl

NTC_popr_niebieskie_www.jpg W czwartek, 8 stycznia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) podjęła decyzję o przyznaniu nowej koncesji dla lokalnej stacji NTL Radomsko. Rozszerzyła również koncesję dla Telewizji TVT w lokalnym multipleksie, dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Aktualnie obowiązująca koncesja NTL Radomsko wygasa w lutym 2015 roku. Nowa koncesja przewiduje, że stacja będzie mogła nadawać do 2025 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał NTL Radomsko (Niezależna Telewizja Lokalna) istnieje od 1994 roku. W grudniu 2005 roku stacja weszła w skład Grupy TVN. Kanał jest dostępny w wybranych sieciach kablowych, a także w multipleksie lokalnym MUX L3 naziemnej telewizji cyfrowej. Stacja jest także operatorem tego multipleksu. Obok niej za jego pośrednictwem możemy oglądać również 4fun.tv, TV.Disco (więcej tutaj), STARS.TV (więcej tutaj) i VOX Music TV (więcej tutaj). Sygnał MUX L3 jest emitowany z nadajników na Górze Kamieńsk, Częstochowa/Błeszno i Tomaszów Mazowiecki (kanał 36.).

Telewizja TVT nadaje w ramach multipleksu lokalnego MUX L2, którego jest też operatorem, od grudnia 2013 roku (więcej tutaj). Antena w Rybniku Chwałowicach znajduje się na wysokości 50 m n.p.t. i działa z mocą 1 kW ERP, natomiast anteny Ornontowice (komin KWK Budryk) znajdują się na wysokości 100 m n.p.t. i działają z mocą 1,5 kW ERP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...