reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sagemcom WHD 80: nowy dekoder w Orange

dodano: 2015-01-11 17:43 | aktualizacja: 2015-01-11 19:00
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: forum.satkurier.pl (Maker3), satkurier.pl

Orange Orange Polska bez większych zapowiedzi jeszcze w końcówce ubiegłego roku wprowadziło do oferty nowy model dekodera HD. Sagemcom WHD 80, bo takie jest jego oznaczenie, jest udostępniany dla klientów korzystających z pakietów telewizyjnych Orange z satelity, nie IPTV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urządzenie pozwala na odbiór kanałów HD, obsługuje dźwięk przestrzenny Dolby Digital, listy kanałów ulubionych oraz elektroniczny przewodnik programowy (EPG), jest wyposażone w moduł Wi-Fi, co umożliwia bezprzewodowe łączenie się z siecią (ale jest także gniazdo Ethernet).

Dekoder zapewnia dostęp do usługi Wideo na życzenie, a także pozwala na nagrywanie na dedykowany zewnętrzny dysk twardy podłączany do portu USB (jest także w ofercie Orange, pojemność 320 GB). Operator zapewnia, że możliwa jest rejestracja do 90 godzin materiałów oraz planowanie zapisu - z poziomu EPG lub manualnie.

Sagemcom WHD 80 - przód


Na panelu przednim umieszczono od lewej: diodę informującą o stanie połączenia Wi-Fi, czteropozycyjny wyświetlacz LED, port USB oraz kilka klawiszy pozwalających na wykonanie podstawowych operacji (włączanie, zmiana kanałów).

Sagemcom WHD 80 - tył


Na panelu tylnym jest wejście sygnału z anteny satelitarnej (bez przelotki), wyjście HDMI, wspomniane gniazdo Ethernet, SCART, 3x RCA (koaksjalne wyjście cyfrowego dźwięku S/PDIF oraz analogowego L/P), mechaniczny wyłącznik zasilania oraz gniazdo wejściowe dla zewnętrznego zasilacza. Brak niestety głowicy DVB-T, więc urządzenie nie jest combo.

Sagemcom WHD 80 - czytnik kart


Czytnik kart znajduje się po boku urządzenia i karta ukrywa się w nim całkowicie, umieszcza się ją chipem do góry.

Zgodnie z informacjami od operatora dekoder wspiera funkcję oszczędzania energii (domyślnie włączona, wyłączając ją można przyśpieszyć start urządzenia, ale kosztem zużycia energii w trybie czuwania), a teletekst pracuje wyłącznie w trybie VBI (przez SCART).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...