reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

nc+: CANAL+ odkodowany dla wszystkich na Oscary

dodano: 2015-01-15 11:50 | aktualizacja: 2015-01-15 13:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision

Oscar CANAL+ CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępni na żywo 87. galę wręczenia Oscarów. Transmisję w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 22 na 23 lutego br. poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu. CANAL+ pokaże także skróconą relację z imprezy we wtorek, 24 lutego br. o 21:00. Transmisja gali Oscarów, jak i wtorkowy skrót będą dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych którzy na co dzień nie mają kanałów CANAL+ w swoich pakietach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Całą galę wraz ze skróconą wersją będzie także można obejrzeć w usłudze CANAL+ VOD, która jest dostępna dla abonentów CANAL+ m.in. na urządzeniach mobilnych i komputerach PC, podłączonych do Internetu.

W tym roku szanse na nominację, które zostaną ogłoszone 15 stycznia br., w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny ma koprodukcja CANAL+ „Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego (więcej tutaj). W walce o Oscary mogą także liczyć się dwa polskie dokumenty krótkometrażowe: „Joanna" Anety Kopacz z Wajda Studio i „Nasza klątwa" Tomasza Śliwińskiego.

Kto w tym roku otrzyma oscarowe statuetki? Dowiemy się oglądając CANAL+, foto: ITI Neovision


W głównych kategoriach oscarowego „wyścigu” szansę na Oscara ma błyskotliwy „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona, który CANAL+ pokaże premierowo 31 stycznia br. o 21:00 (więcej tutaj). Powinny z nim konkurować kręcony przez 12 lat „Boyhood” Richarda Linklatera, „Interstellar" Christophera Nolana z Matthew McConaugheyem w roli głównej, „Zaginiona dziewczyna" Davida Finchera z Benem Affleckiem czy „Furia" Davida Ayera z Bradem Pittem i Shią LaBeoufem w rolach czołgistów walczących na froncie zachodnim drugiej wojny światowej.

Tegoroczną oscarową galę poprowadzi amerykański aktor Neil Patrick Harris.

Oscary 2015 - transmisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 22 na 23 lutego 2015 roku w CANAL+ (CANAL+ HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...