reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Klub Winx” 5 i „Wspaniałe zwierzaki”

dodano: 2015-01-16 23:40 | aktualizacja: 2015-01-17 21:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PULS 2 PULS2 logo zima święta Boże Narodzenie W okresie 17-23 stycznia 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja wyemituje w tym tygodniu premierowe odcinki dwóch telenowel „Królowa serc” i „Sekret”. Jak zapewnia nadawca, na młodych widzów czeka tydzień wypełniony po brzegi pełnometrażowymi animacjami, wśród nich m.in.: „Dennis Rozrabiaka”, „Barbie przedstawia Calineczkę”, „Biała i Strzała podbijają kosmos”; „Pinokio i Władca Ciemności” i „Kot w butach na Dzikim Zachodzie”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym tygodniu stacja wyemituje również premierowe odcinki seriali dla najmłodszych m.in. piątego sezonu „Klubu Winx”’ oraz „Wspaniałe zwierzaki”. A fani dokumentów aukcyjnych będą mogli oglądać premierowe odcinki trzeciego sezonu programu „Walka o bagaż”.

Propozycje kanału PULS 2 od 17 do 23 stycznia 2015 roku:

Seriale:

Geraldine Galván w serialu „Królowa serc”, foto: Jonas Software USA LLC.


„Królowa serc” („Reina de Corazones”)
telenowela, USA 2014, występują: Paola Núńez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Geraldine Galván
emisja: od środy do piątku o 22:30

Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa - przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach (więcej tutaj)...

„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 23:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Megan Montaner w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


Dla dzieci i młodzieży:

„Dennis rozrabiaka” („Dennis the menace”)
animacja, USA 2002, reż. Patrick A. Ventura
emisja: poniedziałek, 19 stycznia 2015 roku o 13:55

Dennis rozrabiaka - jest niesfornym, lecz... uroczym chłopcem. Przygody popularnego łobuziaka zobaczymy tym razem w niezwykłym filmie animowanym. Podczas rejsu statkiem, Dennis, Joey, Margaret i Ruff znajdują zahipnotyzowaną księżniczkę. Dwóch drobnych oszustów próbuje ukraść jej pierścień.

„Barbie przedstawia Calineczkę” („Barbie presents Thumbelina”)
animacja, USA 2008, reż. Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej), Conrad Helten
emisja: wtorek, 20 stycznia 2015 roku o 13:55

Poznaj Calineczkę, która mieszka w magicznym świecie, ukrytym gdzieś pośród dzikich kwiatów. Za sprawą rozkapryszonej dziewczynki Makeny, Calineczka i jej dwie przyjaciółki zostają przeniesione do miasta. Tam dowiadują się o planach budowy, która miałaby stanąć w miejscu, gdzie znajduje się ich magiczny dom. To oznacza, że ich piękna kraina zostałaby doszczętnie zniszczona. Calineczka postanawia udowodnić, że nawet tak mała osóbka jak ona może wpłynąć na bieg wydarzeń.

„Biała i Strzała podbijają kosmos” („Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki”)
animacja, Rosja 2010, reż. Inna Evlannikova
emisja: środa, 21 stycznia 2015 roku o 13:45

Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy - Biała - oraz kundel uliczny - Strzała - trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do... lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!

„Kot w butach na Dzikim Zachodzie” („Return of Pero”)
animacja, Japonia 1969, reż. Krzysztof Nawrot(reż wersji polskiej), Tomoharu Katsumata
emisja: czwartek, 22 stycznia 2015 roku o 14:00

Tym razem dzielny kot Piórko przyjmuje zakład i wyrusza w podróż dookoła świata. Oprócz zabójców wysłanych przez Króla Kotów, szyki psuje mu złowieszczy doktor Gari Gari.

„Pinokio i Władca Ciemności” („Pinocchio and the Emperor of the Night animated”)
animacja, USA 1985, reż. Hal Sutherland
emisja: piątek, 23 stycznia 2015 roku o 13:45

Pod osłoną nocy, do miejsca, w którym mieszkają Pinokio i Gepetto przybija tajemniczy statek Władcy Ciemności. Rano na opustoszałym dotąd polu pojawia ogromny karnawałowy namiot. Tego samego dnia Pinokio obchodzi swoje pierwsze urodziny. Zaraz po nich chłopiec zobowiązuje się zanieść do miasta skrzynkę, wykonaną przez ojca. Gepetto  radzi chłopcu, aby nie zbliżał się do karnawałowego namiotu. Podczas podróży Pinokio nieopatrznie zbacza jednak z bezpiecznej ścieżki...

„Wspaniałe zwierzaki” („Wonder Pets”)
animacja, USA 2006, reż. Joanna Węgrzynowska-Cybińska (reż. wersji polskiej)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 20 stycznia 2015 roku) o 10:00

Serial „Wspaniałe zwierzaki” opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, nieraz nawet przenoszą się w czasie. W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy.

„Klub Winx” 5
animacja, 2014
emisja: od poniedziałku do piątku o 13:00

Serial „Klub Winx" przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów (więcej tutaj).

Dokumenty:

„Handlarz doskonały” („The Liquidator”)
dokumentalny, Kanada 2013
emisja: w poniedziałki o 19:00

Bohater programu „Handlarz doskonały" - Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp kwadratowych. Wewnątrz, nie dość, że można znaleźć wszystko, od najróżniejszych dziwactw, artykułów gospodarstwa domowego po artefakty miejskie, to dodatkowo wciąż wszystko się zmienia - jedne rzeczy przychodzą, inne odchodzą. Jeff wierzy, że wszystkie te „skarby" sprawią, iż stanie się bogaty.

„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w środy o 19:00

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w czwartki 19:00

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).

„Walka o bagaż” 3 („Baggage Battles”)
dokumentalny, USA 2013
emisja: w piątki o 19:00

„Walka o bagaż" odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły - małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...