reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat World - nowy kanał Polsatu. Zmiany w Polsacie 2

dodano: 2015-01-20 12:03 | aktualizacja: 2015-01-20 12:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Presserwis/onet.pl/satkurier.pl

Polsat 2 Logo Pomarańczowe lipiec 2008 Jak dowiedział się „Presserwis”, Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu) wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) z wnioskiem o koncesję satelitarną dla nowego kanału pod nazwą Polsat World. Według serwisu, stacja ma zastąpić poza Polską kanał Polsat 2, który dalej będzie dostępny w naszym kraju, ale jego ramówka ma być zmodyfikowana.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat 2 to międzynarodowy kanał grupy Cyfrowy Polsat. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (USA), Australii i Nowej Zelandii. Przekaz jest także dostępny w Polsce - stacja znajduje się w ofercie platform cyfrowych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz większości sieci kablowych i IPTV. W ramówce stacji znajdziemy produkcje znane z innych kanałów grupy Cyfrowy Polsat (Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Play, Polsat Cafe, TV4).

W ofercie Polsatu 2 znajdziemy m.in. serial „Przyjaciółki”. Na zdjęciu Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska-Bauer, foto: Cyfrowy Polsat


Polsat chciał już przed laty dokonać zmian w swojej międzynarodowej ofercie. W 2009 roku nadawca wystąpił do KRRiT z wnioskiem o koncesję dla kanału Polsat International, który podobnie jak Polsat World miał zastąpić Polsat 2 za granicą (więcej tutaj). W związku z faktem, iż stacja nie została uruchomiona, w 2010 roku regulator rynku podjął decyzję o cofnięciu przyznanej koncesji (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...