reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: CANAL+ odkodowany dla wszystkich na Cezary

dodano: 2015-01-28 16:34 | aktualizacja: 2015-01-28 18:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision

Canal+ CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce przeprowadzi transmisję 40. gali wręczenia Cezarów, która odbędzie się 20 lutego br., w Paryżu. Będzie ona dostępna w otwartym oknie dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach. Skrócona relacja z imprezy, którą Ale Kino+ pokaże w sobotę, 21 lutego br., o 20:10, także będzie dostępna dla wszystkich klientów nc+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo galę będzie można obejrzeć w usłudze CANAL+ VOD, która jest dostępna dla abonentów CANAL+ m.in. na urządzeniach mobilnych. Skrót z imprezy będzie zaś udostępniony w ramach kolekcji Ale Kino+ w serwisie nc+go TV.

W kategorii najlepszy film zagraniczny nominację do Nagrody Francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej otrzymała „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego (więcej tutaj). Uhonorowana dwoma nominacjami do Oscara 2015 koprodukcja CANAL+ będzie konkurowała z takimi tytułami, jak „Grand Budapest Hotel” (premiera w CANAL+ 31 stycznia br. o 21:00 - więcej tutaj) i „Zniewolony. 12 Years A Slave” (premiera w CANAL+, 21 lutego br. o 21:00 - więcej tutaj). W pozostałych kategoriach, najwięcej - bo aż dziesięć nominacji do Cezara - zdobył „Saint Laurent” w reżyserii Bertranda Bonello, podczas gdy „Yves Saint Laurent” Jalila Lesperta zdobył o dwie nominacje mniej. W wyścigu o najbardziej prestiżową nagrodę francuskiej kinematografii duże szanse ma również dramat „Timbuktu”, który otrzymał osiem nominacji (m.in. za najlepszy film, Abderrahmane Sissako za najlepszą reżyserię i scenariusz). Największą niespodzianką wśród nominowanych okazała się komedia romantyczna „Miłość od pierwszego wejrzenia” („Les combattants”) w reżyserii debiutanta Thomasa Cailleya, która zdobyła aż dziewięć nominacji.

Noc Cezarów w CANAL+ dla wszystkich abonentów nc+, foto: ITI Neovision


Już wcześniej ogłoszono laureata Nagrody Francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej za całokształt twórczości artystycznej. Został nim Sean Penn. To już szósty rok z rzędu kiedy „honorowy” Cezar trafia do twórcy angielskojęzycznego. W ostatnich latach otrzymali je między innymi Dustin Hoffman, Harrison Ford, Quentin Tarantino czy Scarlett Johansson.

Noc Cezarów odbywa się w tradycyjnie Théatre du Châtelet w Paryżu, a w tym roku poprowadzi ją francuski aktor i komik Édouard Baer.

Przypomnijmy, iż CANAL+ będzie także odkodowany dla wszystkich abonentów nc+ podczas transmisji z ceremonii wręczenia Oscarów 2015 (więcej tutaj).

40. Noc Cezarów - transmisja w piątek, 20 lutego 2015 roku o 21:00 w CANAL+ (CANAL+ HD); skrócona relacja z Nocy Cezarów 2015 w sobotę, 21 lutego 2015 roku o 20:10 w Ale Kino+ (Ale Kino+ HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...