reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kryminalny luty w AXN

dodano: 2015-01-29 13:56 | aktualizacja: 2015-01-29 21:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Pictures Television

AXN Luty br. w AXN (AXN HD) to miesiąc wielkich powrotów. Premierowo na antenie stacji pojawi się trzeci sezon wielokrotnie nagradzanego serialu „Elementary”, o najlepszym duecie śledczym na Manhattanie z Jonnym Millerem i Lucy Liu w rolach głównych. Podróż w czasie zapewni widzom francuska produkcja „Falco” o poruczniku, który budzi się po dwudziestu latach śpiączki i wstępuje ponownie w szeregi policji. W nadchodzącym miesiącu AXN wyemituje również najnowsze odcinki sensacyjnych produkcji, „Czarnej listy” i „Sposobu na morderstwo”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Elementary” to historia genialnego, choć nieco ekscentrycznego detektywa (w tej roli Jonny Lee Miller), który wraz z niezastąpioną Joan Watson (Lucy Liu) tworzy najlepszy zespół śledczy na Manhattanie. W wyniku niespodziewanego wyjazdu Holmesa, na początku trzeciego sezonu Joan samodzielnie prowadzi dochodzenia dla nowojorskiej policji. Po sześciu miesiącach Sherlock wraca z Londynu, gdzie pracował dla brytyjskiego wywiadu, i próbuje na nowo ułożyć sobie zawodowe relacje ze swoją dawną partnerką. Sprawę komplikuje pojawienie się Kitty Winter (Ophelia Lovibond), która u boku Holmesa stawia pierwsze kroki w zawodzie profesjonalnego detektywa. Kolejne odcinki odsłaniają tajemniczą przeszłość młodej rywalki Joan Watson, jak również rodzinne problemy inspektora Gregsona (Aidan Quinn). Premiera trzeciego sezonu serialu „Elementary” w poniedziałek, 2 lutego br. o godzinie 22:00, kolejne odcinki w poniedziałki o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

Lucy Liu i Ophelia Lovibond w serialu „Elementary”, foto: Sony Pictures Television


Serial sensacyjny „Falco” to francuska adaptacja wielokrotnie nagradzanej niemieckiej produkcji Der letzte Bulle. Tytułowy bohater, Aleksandre Falco (w tej roli Sagamore Stévenin), budzi się ze śpiączki, w którą zapadł po fatalnej w skutkach strzelaninie 22 lata wcześniej. Ku zaskoczeniu swoich przełożonych, porucznik nie przyjmuje propozycji przejścia na wcześniejszą emeryturę i wraca do pracy pod dowództwem swojego byłego partnera, a obecnie komisarza, Jean-Paula Ménarda (Arno Chevrier). Wbrew swej bezkompromisowej i lekko nieobliczalnej osobowości, Falco stara się dostosować do zupełnie innej rzeczywistości od tej, którą znał dotychczas. Próbuje również na nowo ułożyć sobie relacje z byłą żoną Carole (Mathilde Lebrequier) i ponad 20-letnią córką Pauline (Marie Béraud). Premiera serialu „Falco” w środę, 18 lutego br. o godzinie 23:00 w AXN, kolejne odcinki w każdą środę o godzinie 23:00 w AXN.

Serial sensacyjny „Czarna lista” pokazuje losy agenta Raymonda „Red” Reddingtona (w tej roli James Spader). Niegdyś poszukiwany przez amerykański wymiar sprawiedliwości jako jeden z najgroźniejszych przestępców, teraz pracuje dla FBI i pomaga ścigać swoich dawnych współpracowników. Działając na granicy prawa, w drugim sezonie „Red” musi się zmierzyć między innymi ze szpiegami z Iranu i Rosji. Przystępuje również do ostatecznej rozprawy ze swoim największym wrogiem, byłym członkiem KGB, Berlinem (Peter Stormare). Ponadto w nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, co w przeszłości łączyło Reddingtona z ojcem Elizabeth Keen (Megan Boone). Nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Czarna lista” w każdy czwartek, od 19 lutego br. o godzinie 22:00 w AXN.

Główna bohaterka serialu „Sposób na morderstwo” to ceniona profesor prawa karnego Annalise Keating (tej roli Viola Davis). Co roku kilku najzdolniejszych studentów z prestiżowego uniwersytetu w Filadelfii, na którym wykłada, otrzymuje możliwość odbycia stażu w jej kancelarii. Aby wyłonić najlepszych, Annalise stawia przed nimi trudne zadanie – mają rozwiązać zawiłą sprawę kryminalną. Gdy rozpoczyna się rywalizacja, nikt z nich nie przypuszcza, że zostaną wplątani w prawdziwe morderstwo, które na zawsze zmieni ich życie. W najnowszych odcinkach serialu na światło dzienne wyjdą kolejne sekrety głównych bohaterów a sprawa morderstwa Lili zacznie się komplikować.  Nowe odcinki serialu „Sposób na morderstwo” w każdą środę, od 18 lutego br. o godzinie 22:00 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...