reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Kuchenne koszmary Gordona...” i „Bambi”

dodano: 2015-02-07 17:01 | aktualizacja: 2015-02-08 02:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PULS 2 PULS2 logo zima święta Boże Narodzenie W okresie 7-13 lutego 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja rozpocznie emisję nowego serialu - „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”, w którym to słynny restaurator przybędzie na ratunek upadającym, amerykańskim restauracjom. Będzie to już drugi - po „Piekielnym hotelu Gordona Ramsaya” - program z udziałem Gordona Ramsaya na antenie PULSU 2. Na widzów będą czekały także premierowe odcinki telenoweli „Sekret”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla najmłodszych nadawca przygotował wiele pełnometrażowych animacji, takich jak: „Madeline zaginęła w Paryżu”, „I Ty możesz zostać bohaterem”, „Magiczny kamień”; „Barbie Wróżkolandia” oraz kultową animację Disneya „Bambi”. Pojawią się także nowe odcinki animacji „Parauszek i przyjaciele”, „Baranek Shaun” i „SpongeBob Kanciastoporty”.

Propozycje kanału PULS 2 od 7 do 13 lutego 2015 roku:

Seriale:

Alejandra Onieva w serialu „Sekret”, foto: Telewizja Puls


„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 23:25

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Dla dzieci i młodzieży:

„SpongeBob Kanciastoporty” („SpongeBob SquarePants”)
animacja, USA 1999, reż. Artur Tyszkiewicz (reżyser wersji polskiej)
emisja: od poniedziałku do piątku o 8:20

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara (więcej tutaj i tutaj).

Kadr s serialu „Parauszek i przyjaciele”, foto: archiwum


„Parauszek i przyjaciele”
animacja, Polska 2013
emisja: od poniedziałku do piątku o 10:40

Animacja „Parauszek i przyjaciele” opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Oprócz tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. Bohaterowie serialu wspólnie przeżywają niesamowite przygody, ucząc się przy tym czym jest przyjaźń, współpraca i poszanowanie przyrody (więcej tutaj).

„Baranek Shaun” (Shaun the Sheep”)
animacja, Wielka Brytania 2007
emisja: od poniedziałku do piątku o 12:00

Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości (więcej tutaj).

„Madeline zaginęła w Paryżu” („Madeline lost in Paris”)
animacja, USA 1999, reż. Marija Miletic Dail
emisja: poniedziałek, 9 lutego 2015 roku o 13:50

Zaginiony wujek przybywa po wielu latach z niezapowiedzianą wizytą do Madeleine. Jej marzenia o prawdziwej rodzinie spełniają się. Szczęście dziewczynki nie trwa jednak zbyt długo. Musi ona wykazać się inteligencją i sprytem, aby nie została rozdzielona z rodziną, której do tej pory nie miała.

„I ty możesz zostać bohaterem” („Everyone's Hero”)
animacja, Kanada, USA 2006, reż. Christopher Reeve, Dan St. Pierre, Colin Brady, Marek Robaczewski (reżyser wersji polskiej)
emisja: wtorek, 10 lutego 2015 roku o 13:45

10-letni chłopiec, na którego wszyscy wołają „Mały” jest fanem pewnej drużyny sportowej. Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt, bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach. Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu. W tej szalonej podróży towarzyszy mu rozbrykana gadająca Piłeczka, która swoim poczuciem humoru potrafi dodać otuchy nawet w największych tarapatach. Na swej drodze spotykają wielu prawdziwych przyjaciół, Mały poznaje swoje słabe i mocne strony oraz uczy się, czym jest nadzieja, przyjaźń i rodzina. Zabawna i wzruszająca opowieść o potędze marzeń, niezwykłej przyjaźni i o tym, że jeśli pragniesz wielkiej przygody to i ty możesz zostać bohaterem!

„Magiczny kamień” („Back to Gaya”)
animacja, Hiszpania, Niemcy 2004, reż. Holger Tappe, Ilona Kuśmierska (reż. wersji polskiej), Lenard Fritz Krawinkel
emisja: środa, 11 lutego 2015 roku o 13:40

Mieszkańcy magicznej krainy - Gai - wysyłają drużynę, złożoną ze swoich najzdolniejszych przedstawicieli, aby wzięli oni udział w pewnym wyścigu. Sześciu sympatycznych młodzieńców o niewielkim wzroście i imponujących uszach wygrywa szalony wyścig. Wkrótce okazuje się, że jest to dopiero początek ich niezwykłej przygody! Muszą bowiem wykonać niebezpieczne zadanie: odzyskać magiczny kamień - Dalamit - który jest w posiadaniu złego profesora i szybko wrócić do Gai, której grozi zagłada...

„Barbie Wróżkolandia” („Barbie Fairytopia”)
animacja, USA 2004, reż. William Lau, Walter P. Martishius
emisja: czwartek, 12 lutego 2015 roku o 14:00

Po drugiej stronie tęczy, w magicznej krainie zwanej Wróżkolandią, w jednym z kolorowych kwiatów piwonii, mieszka piękna kwiatowa wróżka Elina. Jej największym marzeniem jest posiadanie skrzydeł, których jeszcze nie otrzymała. Pewnego dnia, podstępna Laverna rzuca zły czar na kolorową Wróżkolandię. Skrzydlate wróżki tracą umiejętność latania, a kwiaty usychają. Tylko Elina może uratować bajeczną krainę. Na grzbiecie pięknego motyla rozpoczyna fascynującą podróż. Czy uda jej się udaremnić plany nikczemnej Laverny?

„Bambi” - premiera
animacja, USA 1942, reż. Ben Sharpsteen, David Hand
emisja: piątek, 13 lutego 2015 roku o 14:00

Kultowa animacja Disneya! Wraz z pierwszym słonecznym blaskiem poranka, oświetlającym zieloną łąkę w środku lasu nowy książę puszczy przyszedł na świat. Tak rozpoczyna się "Bambi” - ponadczasowa opowieść o niewinności i marzeniach, ukazująca piękno natury i nieposkromioną siłę miłości i przyjaźni. Jelonek Bambi będzie się nauczyć, jak żyć w lesie, zwłaszcza gdy na świecie zabraknie jego mamy.

Dokumenty:

Gordon Ramsay (z prawej) w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”, foto: Telewizja Puls


„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” („Kitchen Nightmares USA”)
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
emisja: w niedziele (od 8 lutego 2015 roku) o 12:00

Najsłynniejszy kucharz świata - Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja (więcej tutaj)!

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w poniedziałek o 19:00

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.

Gordon Ramsay w programie „Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, foto: Telewizja Puls


„Piekielny hotel Gordona Ramsaya” („Hotel Hell”) - premiera
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
emisja: w poniedziałki (od 2 lutego 2015 roku) o 20:30

Słynny szef kuchni - Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora (więcej tutaj)?

„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorek i środę o 19:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w czwartki 19:00

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).

„Walka o bagaż” („Baggage Battles”)
dokumentalny, USA 2013
emisja: w piątki o 19:00

„Walka o bagaż" odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły - małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...