reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ceny abonamentu Digital+ zamrożone

dodano: 2004-01-09 22:46 | aktualizacja: 2004-01-09 23:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Advanced

Digital Plus Grupa Sogecable nie będzie w stanie podnieść opłat abonamentowych w ramach platformy Digital+, ponieważ hiszpański rząd zdecydował się zamrozić te opłaty w roku 2004. Jednym z warunków fuzji Via Digital i Canal Satellite Digital była taka możliwość ingerencji rządu w Madrycie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rząd w Madrycie pozostawił sobie prawo, by zainterweniować w polityce opłat, a było to częścią umowy dzięki któremu nastapiło połączenie między Sogecable, do którego należała platforma Canal Satelite Digital i firmy Telefonica kontrolującej Via Digital. Było aż 34 warunki tej fuzji.

Jednym z nich było, że ceny abonamentów do 2006 roku nie byłyby powiększone ponad inflację minus X (X jest tu zmienną założoną przez Telecommunications Market Commission).

Decyzja rządu pozornie wydaje się przyhamowanie ambicji Sogecable, by doprowadzić do przekształcenia Digital+ w spółkę z zyskiem już w 2005 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...